DZIECKO W ZŁOŚCI / DZIECKO PRZED EKRANEM / KIEDY DZIECKO MIJA SIĘ Z PRAWDĄ

PAKIET 3 WEBINARÓW.

KIEDY DZIECKO MIJA SIĘ Z PRAWDĄ (Jak wyjść z pułapki 'przyznaj się', 'u nas w domu się nie kłamie', 'dlaczego to zrobiłeś', 'jesteś kłamczuchem'?)
DZIECKO W ZŁOŚCI (Nie chcesz powielać starych schematów reagowania na złość dziecka? Chciałbyś żeby Twoja reakcja wspierała relacje z dzieckiem?)
DZIECKO PRZED EKRANEM (Potrzebujesz sposobu żeby zamienić kłótnie o czas ekranowy na dialog?)
Chcesz kupić dostęp grupowy dla pracowników placówki oświatowej? 
Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ Z PAKIETU 3 WEBINARÓW?

Pakiet to nagrania 3 webinarów + bonusowe nagrania z odpowiedziami na pytania uczestników.

DZIECKO W ZŁOŚCI Czy chcesz nauczyć się wspierać dziecko w regulacji emocji?

Wyjaśnię Ci co dzieje się z dzieckiem które zalewa złość i dlaczego część Twoich działań prowadzi do eskalacji - mimo najlepszych intencji.  Dowiesz się jak wspierać dziecko zanim złość się wyleje, co można zrobić z gromadzącym się napięciem. Co możemy zrobić w trakcie wybuchu złości, kiedy dziecko pluje, gryzie albo komunikuje się w trudny sposób. Powiem też  jak rozmawiać o tym co się stało, żeby nie wzbudzać w dziecku poczucia winy ale żeby rozmowa  stała się punktem wyjścia do … pracy nad radzeniem sobie ze złością. Nauczysz się widzieć co stoi za trudnym zachowaniem dziecka.

DZIECKO PRZED EKRANEM Czy kłócisz się z dzieckiem o czas spędzany przed ekranem?

Oglądając webinar dowiesz się jak wykorzystać temat ekranu żeby poznać swoje dziecko i rozpocząć dialog zamiast ciągłych kłótni o wyłączenie laptopa i zakończenie gry.  Poznasz inne sposoby niż limity czasowe i wykorzystywanie ekranu jako kary i nagrody, drogi porozumienia z dzieckiem. Powiem Ci jakie potrzeby mogą zaspokajać dzieci siedząc przed ekranem ... bo to jedyny sposób jaki jest im dostępny.

KIEDY DZIECKO MIJA SIĘ Z PRAWDĄ Czy czujesz się bezradny, kiedy dziecko kłamie?

Dowiesz się, kiedy mijanie się z prawdą jest związane z fazą rozwojową i do czego może dziecku służyć, w czym je wspiera. Powiem o co warto zadbać w codziennej komunikacji, żeby dziecko mogło wybrać mówienie prawdy w trudnej sytuacji. Poznasz (często nieświadome) działania dorosłych utrudniające dziecku mówienie prawdy. Wyjaśnię, dlaczego kłamstwo wydaje się dziecku jedyną dostępną strategią, często mimo oczywistych faktów przeczących słowom dziecka. I co najważniejsze dowiesz się jak wspierać dziecko przyłapane na kłamstwie, co zamiast 'dlaczego kłamiesz'.

W webinarach uczestniczyło łącznie ponad 1500 osób 🙂

NOWE POMYSŁY ZAMIAST STARYCH SCHEMATÓW REAGOWANIA

Co znajdziesz w nagraniach?

praktyczne rozwiązania
Dzielę się z Tobą sprawdzonymi strategiami z warsztatu psychologa, gotowymi do wprowadzenia od zaraz.
relacja przede wszystkim
Webinary poruszają trudne obszary: złość, mówienie prawdy, korzystanie z ekranu a to co łączy przedstawione w nich rozwiązania to dbałość o relację z dzieckiem.
zaglądanie za podszewkę trudnych zachowań
W każdym webinarze zaglądam za podszewkę trudnych zachowań dziecka. Dowiesz się jaka opowieść za nimi stoi: niezaspokojone potrzeby, trudności rozwojowe lub relacyjne.
KUPUJĘ PAKIET

Co zawiera pakiet?

ROCZNY DOSTĘP DO NAGRAŃ 3 WEBINARÓW
ŁĄCZNIE PONAD 5H NAGRAŃ (PODZIELONYCH NA LEKCJE)
BONUSOWE WIDEO Z ODPOWIEDZIAMI NA PYTANIA UCZESTNIKÓW WEBINARU (DO KAŻDEGO WEBINARU)
CERTYFIKAT (OSOBNY DO KAŻDEGO WEBINARU)

Dlaczego warto zainwestować w PAKIET?

Dostajesz pakiet sprawdzonych rozwiązań.
Nauczysz się jak rozumieć trudne zachowanie dziecka i jak je wspierać uwzględniając jego etap rozwojowy i indywidualne potrzeby.
Obejrzysz szybko. Bo webinary są ciekawe i pełne przykładów..
Wszystkie rozwiązania przedstawiam bardzo obrazowo i na konkretnych przykładach, które każdy rodzic doskonale zna z codziennego życia. W pakiet wliczona jest gwarancja ciekawie przekazanej wiedzy :)
KUPUJĘ PAKIET

Co mówią uczestnicy kursu?

Marta Połetek
Webinar Dziecko w złości

Polecam szkolenie  "Dziecko w złości".  Bardzo ciekawy kurs, jak zresztą każdy webinar Pani Agnieszki. Barwne przykłady z życia wzięte powodowały,  że słuchało się z zapartym tchem i czas upłynął szybko. Wprowadzenie rekwizytu to strzał w dziesiątkę ?. Wiedza bardzo przydatna dla każdego rodzica i opiekuna. Pomaga zrozumieć przyczyny powstawania złości u dziecka, by odpowiednio zareagować i zaakceptować emocje dziecka.

Emilia Szymczak
Webinar Dziecko przed ekranem

Wzięłam udział w webinarze jako pedagog ale też i rodzic dwójki dzieci. Podczas niezwykle ciekawego szkolenia, Pani Agnieszka w  sposób zwięzły i konkretny rozwiązała wszelkie moje wątpliwości i niepokoje. Wiem, jakie błędy popełniałam i co powinnam zrobić żeby lepiej poznać potrzeby, które moje dzieci zaspokajają przed ekranem. Dostałam mnóstwo wskazówek, polecam webinar wszystkim rodzicom a rodzicom dzieci nastoletnich - szczególnie.

Katarzyna Olszewska
Kiedy dziecko mija się z prawdą

Ogromna dawka wiedzy w
praktycznej i łatwej do przyswojenia formie.
Słucha się Pani nie zwykle lekko a sytuacje, które Pani przytacza sprawiają, że problemom można się przyjrzeć z zupełnie innej perspektywy.
To mój kolejny webinar z Panią i z każdego wychodzę jako lepszy i bardziej świadomy rodzic.

Agnieszka Misiak Bio

Nazywam się Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach. Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Wspieram szkoły i nauczycieli szukając możliwości dialogu i odbudowania relacji z uczniami, z którymi dorośli zgubili nić porozumienia.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
Najczęściej zadawane pytanie

Jak skorzystasz z pakietu webinaru i rocznego dostępu?

Po zakupie webinaru otrzymasz dostęp do własnego konta na mojej platformie edukacyjnej. Na wirtualnej półce będą czekały na Ciebie nagrania.

Dla kogo jest webinar?

Dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi.

Czy można otrzymać zaświadczenie?

Tak, do każdego webinaru osobne.
KUPUJĘ PAKIET

DZIECKO W ZŁOŚCI / DZIECKO PRZED EKRANEM / KIEDY DZIECKO MIJA SIĘ Z PRAWDĄ

PAKIET 3 WEBINARÓW.

CENA:
300 zł
230 zł
ROCZNY DOSTĘP DO NAGRAŃ 3 WEBINARÓW
6 H NAGRAŃ (PODZIELONYCH NA LEKCJE)
DO KAŻDEGO NAGRANIA BONUSOWE WIDEO Z ODPOWIEDZIAMI NA PYTANIA UCZESTNIKÓW
CERTYFIKAT UKOŃCZENIA (OSOBNY DLA KAŻDEGO WEBINARU)
KUPUJĘ PAKIET
check-square-oshopping-cartfacebook-squarephoneenvelopeangle-double-upyoutube-playinstagramlong-arrow-down