NAGRANIE WEBINARU

DZIECKO W ZŁOŚCI

Dziecko złości się a Ty czujesz się bezradny albo zarażasz się złością i zaczynasz krzyczeć?
Nie chcesz powielać starych schematów reagowania na złość dziecka? Chciałbyś żeby Twoja reakcja wspierała relacje z dzieckiem?
Chcesz uczyć dziecko jak radzić sobie ze złością? Potrzebujesz pomysłów jak wspierać regulacje emocji?
Chcesz kupić dostęp grupowy dla pracowników placówki oświatowej? 
Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

W WEBINARZE UCZESTNICZYŁO PONAD 700 OSÓB. DOŁĄCZ DO NICH KUPUJĄC DOSTĘP DO NAGRANIA.

W SKRÓCIE O CZYM JEST WEBINAR?

Wyjaśnię Ci co dzieje się z dzieckiem które zalewa złość i dlaczego część Twoich działań prowadzi do eskalacji - mimo najlepszych intencji.  Dowiesz się jak wspierać dziecko zanim złość się wyleje, co można zrobić z gromadzącym się napięciem. Co możemy zrobić w trakcie wybuchu złości, kiedy dziecko pluje, gryzie albo komunikuje się w trudny sposób. Powiem też  jak rozmawiać o tym co się stało, żeby nie wzbudzać w dziecku poczucia winy ale żeby rozmowa  stała się punktem wyjścia do … pracy nad radzeniem sobie ze złością.

NOWE POMYSŁY ZAMIAST STARYCH SCHEMATÓW REAGOWANIA

Czego dowiesz się z nagrania webinaru?

wspieranie w trakcie wybuchu
Jak wspierać w trakcie wybuchu złości, czego nie robić chociaż intuicyjnie wydaje się nam dobrym rozwiązaniem, jak wytrwać kiedy złość trwa długo
szukanie schematu
Jak szukać schematu i rozpoznawać nadchodzące kataklizmy (małe i duże)? Jak widzieć co stoi za zachowaniem dziecka i za naszą reakcją?
wspieranie regulacji emocji 'na spokojnie'
Jak rozmawiać z dzieckiem o złości żeby nie bazować na poradach ‘wytup sobie złość’ oraz ‘tak do mamy odzywać się nie wolno’
czego potrzebuje rozzłoszczone dziecko
O tym jak różne są potrzeby dzieci w złości i dlaczego tak trudno odnaleźć nam ten właściwy?
KUP DOSTĘP DO NAGRANIA WEBINARU

Nagranie, które obejrzysz to

2 h nagrania pełne praktycznych rozwiązań
2 checklisty ułatwiające wprowadzenie zmian (które otrzymasz po webinarze)
dostęp do nagrania przez rok
bonusowe wideo z odpowiedziami na pytania uczestników webinaru
zaświadczenie o uczestnictwie w webinarze

Dlaczego warto mieć dostęp do nagrania?

BĘDZIE NA KONKRETNYCH PRZYKŁADACH
Opowiadam o różnych rozwiązaniach opierając się o konkretne przykłady, które doskonale znasz:  porozmawiamy o tym kiedy dziecko złości się w sklepie bo jednak nie kupisz Lego, kiedy odbierasz wściekłe z przedszkola lub szkoły, kiedy rosół jest w innym odcieniu żółtego niż zwykle i nikt nie wie o co chodzi, kiedy przegrało w chińczyka i o wielu innych.
BĘDĄ KONKRETNE ROZWIĄZANIA
Mówię nie tylko, dlaczego nasze strategie często nie działają albo działają ale nie wspierają relacji ale też czym można je zastąpić. Pokażę jak nasze pomysły są mało skoncentrowane na fakcie, że złość układ nerwowy i wiek dziecka a bardzo na interpretacji 'mógłby się opanować'.
KUP DOSTĘP DO NAGRANIA WEBINARU

Co mówią uczestnicy webinaru?

Weronika Jacaszek

Zdecydowanie polecam. Wszystko było omawiane w sposób rzeczowy i zrozumiały, nie mogłam się oderwać. Nawet nie wiedziałam, kiedy ten czas zleciał. Bardzo przyjemnie się słuchało wielu ciekawych i przydatnych rzeczy

Iwona Misztal Swojak

REWELACJA! Polecam każdemu:). Duża dawka wiedzy, zaprezentowana w czytelny sposób... W połączeniu z profesjonalizmem prowadzącej daje poczucie naprawdę dobrze zainwestowanego czasu.

Marta Połetek

Polecam szkolenie  "Dziecko w złości".  Bardzo ciekawy kurs, jak zresztą każdy webinar Pani Agnieszki. Barwne przykłady z życia wzięte powodowały,  że słuchało się z zapartym tchem i czas upłynął szybko. Wprowadzenie rekwizytu to strzał w dziesiątkę ?. Wiedza bardzo przydatna dla każdego rodzica i opiekuna. Pomaga zrozumieć przyczyny powstawania złości u dziecka, by odpowiednio zareagować i zaakceptować emocje dziecka. Webinar pomógł mi usystematyzować wiedzę i pokazał nowe rozwiązania.

Agnieszka Misiak Bio

Nazywam się Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach. Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Wspieram szkoły i nauczycieli szukając możliwości dialogu i odbudowania relacji z uczniami, z którymi dorośli zgubili nić porozumienia.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
Najczęściej zadawane pytanie

Jak skorzystasz z rocznego dostępu do nagrania webinaru?

Kiedy wykupisz dostęp do webinaru, na mojej platformie edukacyjnej zostanie utworzone dla Ciebie konto, do którego otrzymasz mailem dane do logowania. Wystarczy, że po zakupie zalogujesz się na kursyonline.agnieszkamisiak.pl (Login to Twój mail, hasło możesz ustanowić), tam czekać będzie nagranie webinaru oraz wideo z odpowiedziami na pytania uczestników. Na tej samie platformie wygenerujesz zaświadczenie o ukończeniu webinaru szkoleniowego.

Na jak długo otrzymasz dostęp do nagrania?

Będziesz mógł wracać do webinaru przez rok.

Dla kogo jest nagranie webinaru?

Dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi.
KUP DOSTĘP DO NAGRANIA WEBINARU

NAGRANIE WEBINARU

DZIECKO W ZŁOŚCI

CENA:
99 zł
2 h nagrania webinaru
dostęp do nagrania przez rok
2 checklisty ułatwiające wprowadzenie zmian
wideo bonusowe z odpowiedziami na pytania uczestników webinaru
zaświadczenie o ukończeniu webinaru
KUP DOSTĘP DO NAGRANIA WEBINARU
check-square-oshopping-cartfacebook-squarephoneenvelopeangle-double-upyoutube-playinstagramlong-arrow-down