Monika Kania Terapeuta Pedagogiczny
Monika Kania
Terapeuta Pedagogiczny

Polecam! Ogrom praktyki, wiedzy, ekspresji, refleksji, śmiechu. Genialne prowadzenie, za każdym razem jestem zachwycona. Za mną już kilka szkoleń u Pani Agnieszki, na pewno wiele przede mną. Dziękuję!
Aneta Kalamarska Nauczyciel
Aneta Kałamarska
Nauczycielka

Jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Energia i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dziękuję, za otwarcie umysłu, oczu i wszystkiego innego na pewne sprawy, które gdzieś w tym całym zamieszaniu się zakurzyły i pogubiły.
Elzbieta Rutkowska Psycholog
Beata Szymczak
Psycholog

Byłam, sprawdziłam. Praca z dzieckiem metodą kontraktu opartego na relacji - świetne szkolenie. Dużo kluczowych informacji do wykorzystania w pracy z dziećmi z trudnościami w zachowaniu, podanych w jasny, konkretny sposób. Polecam wszystkim! Naprawdę warto!
Marcin Nowak Terapeuta TUS
Marcin Nowak
Pedagog, Terapeuta TUS

Pełen profesjonalizm. Dużo rzeczowych, praktycznych i przydatnych wskazówek do pracy, których nie otrzymałem na żadnych innych szkoleniach. Wyszedłem z głową pełną pomysłów. Dwa szkolenia już za mną, czekam na następne. Polecam!
Elzbieta Rutkowska Psycholog
Elżbieta Rutkowska
Psycholog

Jestem pod dużym wrażeniem szkolenia "Kreatywne metody w pracy psychologa i pedagoga". 
Dobrze spotkać kogoś z takim podejściem do dziecka jak pani Agnieszka - z nastawieniem na relacje i potrzeby dziecka. A to wszystko z wykorzystaniem metod, które ułatwiają dziecku rozmowę z nami, albo pozwalają mu pokazać bez słów, co się dzieje. Dzięki za podzielenie się tak praktyczną wiedzą i zwrócenie uwagi na zwykłe przedmioty, które mogą mieć terapeutyczną "moc". Było zdecydowanie za krótko!
Magdalena Glaza Pedagog
Magdalena Głaza
Pedagog

Szkolenia prowadzone przez Panią Agnieszkę to jak dla mnie najlepsze szkolenia, w których do tej pory uczestniczyłam. Wiedza przekazywana w taki sposób, że chciałoby się słuchać i słuchać i ciągle mało! Prowadząca Pani Agnieszka swoją praktyczną wiedzę przekazuje w tak ciekawy sposób ze czas na kursie bardzo szybko mija. A szkoda. Polecam i czekam na kolejne szkolenia!
Agnieszka Markiewicz Psycholog
Agnieszka Markiewicz
Psycholog

Bardzo dobra organizacja szkolenia, wiedza przekazana w sposób dynamiczny i rzeczowy. Proponowane sposoby pracy z dzieckiem / wsparcia rodziny otwierają przede wszystkim głowę terapeuty/nauczyciela na możliwe trudności dziecka a nie koncentrują się jedynie na "wierzchołku góry lodowej" czyli na objawie. Dlatego szkolenie na temat zasad budowania kontraktu opartego na relacji powinno być obowiązkowe dla każdego nauczyciela i rodzica. Gorąco polecam.
Magdalena Kosinska Nauczyciel
Magdalena Kosińska
Nauczycielka

Świetne warsztaty (o odmowie chodzenia do szkoły i nie tylko), bardzo kompetentna i energetyczna osoba. Polecam!

Bozena Nowicka Nauczyciel
Bożena Nowicka
Nauczycielka

Pani Agnieszka Misiak współpracuje z nasza placówką od wielu lat. Już po pierwszym spotkaniu wszyscy doceniliśmy jej fachowość i wysokie kompetencje, co poskutkowało wieloletnią współpraca . Pani Agnieszka ujęła nasze grono pedagogiczne swoją osobowością. Jej wysoka merytoryka połączona z odrobina humoru powodowała zainteresowanie wśród słuchających . Dodatkowo jej teoretyczna wiedza poparta praktyka zawodowa nadawała autentyczności jej szkoleniom. Polecam szkolenia z p. Agnieszka
Beata Brzezinska Nauczyciel
Beata Brzezińska
Nauczycielka

Pani Agnieszka prowadzi szkolenia na ważne tematy, w taki sposób, że chce się słuchać, przytacza przykłady z życia wzięte. W swobodnie prowadzonej narracji, mocno zaakcentowane są stany emocjonalne dziecka i jego sposób myślenia. Zawsze wychodzę bardzo zadowolona z prowadzonych przez Panią Agnieszkę szkoleń!
Emilia Swiatczak Psycholog
Emilia Świątczak
Psycholog

Byłam na kilku szkoleniach prowadzonych przez panią Agnieszkę i z każdego wracałam bardzo zadowolona. Spora dawka wiedzy, wskazówek praktycznych, podana z humorem oraz licznymi przykładami. Wielokrotnie wracam w mojej pracy z dziećmi, rodzicami do notatek, materiałów szkoleniowych. Polecam!
Karolina Pajewska Psycholog
Karolina Pajewska
Psycholog

Uczestniczyłam w cyklu warsztatów dla rodziców, które pani Agnieszka Misiak przeprowadziła dla pracowników dużej korporacji z branży telekomunikacyjnej. Poruszana na spotkaniach tematyka była wsparciem dla pełnionej przez nas roli rodzicielskiej. Docenialiśmy profesjonalizm Pani Agnieszki, doskonałe przygotowanie merytoryczne, umiejętność przekazywania często trudnej wiedzy, a każde spotkanie z Panią Agnieszką było inspiracją do rozpoczęcia zmian na lepsze. O popularności warsztatów Pani Agnieszki Misiak świadczył zaś szeroki wachlarz tematów, jaki miała okazję zrealizować w odpowiedzi na zapotrzebowanie słuchaczy. Bardzo polecam i dziękuję!
Paulina Mołda Psycholog
Paulina Mołda
Psycholog

Ogromnie polecam szkolenia z Panią Agnieszką. Ogrom doświadczenia, konkretne wskazówki do pracy, a wszystko z dużą dawką humoru. Zawsze czuję się zainspirowana!
Zapisz się na newsletter
i pobierz bezpłatny poradnik!
Wsparcie Koncentracji Uwagi Dziecka - Agnieszka Misiak
.
Dołącz do grupy FB
Dziecko z trudnościami emocjonalnymi
Agnieszka Misiak - CYANAgnieszka Misiak - RED
chevron-rightphonefacebookenvelopeyoutube-playScroll Up