Psycholog dziecięcy

konsultacje psychologiczne
Jestem psycholożką dziecięcą z kilkunastoletnim doświadczeniem, pomagam rodzicom w ich codziennych rodzicielskich wyzwaniach, towarzyszę w odkrywaniu własnej drogi w budowaniu relacji z dzieckiem

Pokazuję jak wspierać dzieci przeżywające trudności i jak rozumieć trudne, dziecięce zachowania

Jeśli chcesz porozmawiać o swoich wątpliwościach, czujesz że dotychczasowe rozwiązania przestały być wystarczające, zapraszam na konsultacje telefoniczne lub online (Skype).
zamawiam konsultacje
Agnieszka Misiak Psycholog i Psychoterapeuta

Zapraszam na konsultacje

Potrzebujesz wsparcia podczas adaptacji do przedszkola.

Dziecko ma trudności z funkcjonowaniem w grupie rówieśniczej.

Twoje dziecko ma kłopot z radzeniem sobie z trudnymi emocjami (np wyrażaniem złości lub dezorganizującym lękiem). Martwi Cię to, jak radzi sobie z emocjami

Dziecko ma trudności z koncentracją uwagi, kłopot z organizowaniem odrabiania lekcji, efektywnym korzystaniem z lekcji w szkole.

Chcesz wiedzieć, jak uruchomić motywację wewnętrzną dziecka, martwisz się jego podejściem do nauki i szkoły.
Agnieszka Misiak - Konsultacje
Jeśli często złościsz się na swoje dziecko a potem zalewają Cię wyrzuty sumienia. Potrzebujesz pomocy w poradzeniu sobie z własnymi trudnymi emocjami, których doświadczasz w kontakcie z dzieckiem

Chcesz pomóc dziecku poradzić sobie z trudną sytuacją rodzinną (rozwodem, chorobą), przygotować je do zmiany np. narodzin rodzeństwa.

Kiedy czujesz, że nie rozumiesz zachowania swojego dziecka i widzisz, że dotychczasowe rozwiązania nie są wystarczające.

Kiedy doświadczasz trudności w efektywnej komunikacji ze szkołą lub przedszkolem lub potrzebujesz indywidualnie wesprzeć potrzeby Twojego dziecka na terenie szkoły lub przedszkola.
Agnieszka Misiak Konsultacje

Przeczytaj zanim wypełnisz formularz

Konsultacje - czas trwania, cena, jak często i jak długo się spotykamy?

Czasem wystarczy jednorazowa konsultacja, żeby zyskać nową perspektywę sytuacji, upewnić się w słuszności działania lub w konieczności konsultacji z innym specjalistą. Ilość potrzebnych spotkań i ich częstotliwość (zazwyczaj raz w tygodniu) ustalam indywidualnie z rodzicami w zależności od kłopotu, z którym się zgłaszają i celu jaki wspólnie ustalimy.
Obecnie oferuję tylko konsultacje telefoniczne lub Skype!

Konsultacja trwa 50 minut.
Koszt konsultacji to 300 zł.


Warunkiem konsultacji Skype lub telefonicznej jest zakupienie konsultacji za pośrednictwem linku, który wyślę w odpowiedzi na formularz zgłoszeniowy – minimum dzień przed umówionym terminem konsultacji.

UWAGA! Podczas konsultacji online / telefonicznych pracuję tylko i wyłącznie z rodzicem. Budowanie relacji z dzieckiem (szczególnie młodszym) oznacza dla mnie robienie czegoś razem, wspólną zabawę, co wymaga bezpośredniego kontaktu w gabinecie. Dlatego w formule online pracuję tylko z rodzicami.

Jak pracuję - na czym polegają konsultacje?

Konsultacja, podczas której nie doświadczasz oceny pozwala spojrzeć na siebie i sytuację, z dystansu. A dystans jest niezbędny żeby zobaczyć co dzieję się ‘tu i teraz’ i co jest potrzebne żeby podjąć odpowiednie kroki ku zmianie.

Kluczowym elementem tego procesu są Twoje wartości i potrzeby oraz możliwości dziecka. Pomagam rodzicom zrozumieć co stoi za zachowaniem dziecka, zobaczyć które z aktualnie funkcjonujących schematów działania przeszkadzają a które pomagają.

Razem zastanawiamy się czego potrzebujesz żeby lepiej wspierać swoje dziecko i czuć się kompetentnie w rodzinnej codzienności. Ale nie mam gotowej recepty i odpowiedzi na żadną rodzinę, ani na żadne dziecko – wspieram w szukaniu rozwiązań, plan wsparcia dla Ciebie i Twojego dziecka tworzymy razem.

Jak odwołać konsultacje?

Odwołanie odbywa się poprzez wiadomość SMS (501 680 607) – najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.

Czego potrzebuję i czy muszę się jakoś przygotować do konsultacji?

Konsultacja Skype wymaga jedynie zainstalowanego komunikatora Skype.

Niezależnie od rodzaju konsultacji zapisz wcześniej wszystkie pytania, wątpliwości, wydarzenia, które chcesz omówić, przygotuj dokumenty (opinie, diagnozy, które są Twoim zdaniem istotne).

Jak zamówic konsultacje?

UWAGA! Ze względu na bardzo duże zainteresowanie moimi Konsultacjami chwilowo jestem zmuszona zawiesić możliwość umawiania się na kolejne terminy. Proszę sprawdzać co jakiś czas tę stronę - mam nadzieję, że wkrótce pojawią się wolne terminy.
Aby umówić się na konsultacje, wypełnij formularz i opisz w dwóch zdaniach temat konsultacji. Poczekaj na moją odpowiedź (otrzymasz ją w ciągu 24 h) i dopiero wtedy dokonaj zakupu, korzystając z linku do zakupu, który znajdziesz w moim mailu.

Dlaczego proszę Cię o wypełnienie formularza? Ponieważ ja nie na wszystkim się znam, a część trudności, z jakimi zgłaszają się rodzice, wymaga kontaktu w gabinecie.
closechevron-downfacebook-squarebarsenvelopeangle-double-upyoutube-playinstagram