KURS ONLINE DLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW

JAK WSPIERAĆ DZIECI W REGULACJI EMOCJI

Chcesz wiedzieć jak wspierać dziecko w dużych emocjach? Co pomaga mu odzyskać równowagę?
Chciałbyś wspierać regulację emocji nie tylko 'na gorąco' ale też świadomie i systematycznie wyposażać dziecko w umiejętność radzenia sobie z emocjami?
Chcesz wiedzieć jak dotrzeć do swojego dziecka, kiedy 'zamyka emocje' w środku i nie możesz się niczego dowiedzieć?
Chcesz kupić dostęp grupowy dla pracowników placówki oświatowej? 
Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI

Chcesz wiedzieć jak przełożyć 'wspieranie dziecka w regulacji emocji' na konkretne działania, zależy Ci żeby wyposażyć dziecko w różne sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami. Potrzebujesz pomysłów jak być w dobrym kontakcie, kiedy jest Ci trudno  własnymi emocjami i masz mało zasobów.
A najbardziej potrzebujesz skrzynki z narzędziami, które będziesz mógł testować razem z dzieckiem.

Twoje dziecko doświadcza dużych emocji i nie wiesz jak postąpić 'tu i teraz' kiedy się dzieje i co zrobić, żeby zacząć w końcu wprowadzać zmianę. Miotasz się między chęcią wspierania dziecka a dobrymi radami w stylu 'on Tobą manipuluje', 'za dużo mu pozwalasz'.

Jeśli potrzebujesz konkretów - dobrze trafiłeś. Mam dla Ciebie 20 lat doświadczenia w pracy psychologa dziecięcego, zamknięte w sprawdzonych strategiach i rozwiązaniach.

 

KURS STARTUJE 8 LUTEGO 2021.

NIE PRZEGAP PRZEDSPRZEDAŻOWEJ CENY.

POMÓZ SWOJEMU DZIECKU RADZIĆ SOBIE Z EMOCJAMI

Co znajdziesz w kursie?

WSPIERANIE 'NA GORĄCO' - WIDEO
Jak towarzyszyć dziecku w dużych emocjach, w kryzysie? Być obok, zostawić samo, mówić, a może się nie odzywać? Skąd wiedzieć kiedy i co zrobić, żeby pomóc dziecku wrócić do równowagi?
WSPIERANIE 'NA ZIMNO' - WIDEO
Codzienność z dzieckiem i czas pomiędzy 'wybuchami' to właśnie przestrzeń na świadome wspieranie rozwoju regulacji emocji dziecka. Poznaj techniki, zabawy i pomysły, które Twoje dziecko będzie mogło wykorzystać w ... dużych emocjach.
O TRZASKANIU DRZWIAMI I WIELKIM PŁACZU - WIDEO
Czego możesz oczekiwać od dziecka na różnych etapach rozwoju? Czy to normalne kiedy 4, 6, 8 latek ... wyraża emocje właśnie tak? Dowiedz się jak etap rozwoju wpływa na możliwość radzenia sobie dużymi emocjami.
KIEDY DZIECKO MILCZY A WIESZ, ŻE COŚ SIĘ STAŁO - WIDEO
Dowiesz się co robić kiedy widzisz, że dziecko coś przeżywa (boi się, jest smutne, rozdrażnione), że coś się z nim dzieje ale ... nic nie mówi. Co zamiast wypytywania i presji 'opowiedz mi'? Jak wspierać dziecko w takiej sytuacji?
POWIEDZ ZAMIAST RZUCAĆ ZABAWKAMI / OBRAŻAĆ SIĘ - WIDEO
Pomysły na zabawy i wykorzystanie codziennych sytuacji we wspieraniu rozwoju umiejętności wyrażania emocji słowami
JAK BYĆ W DOBRYM KONTAKCIE - WIDEO
Czy wystarczy być obok? O tym jakiej obecności i jakiego kontaktu dziecko potrzebuje, żeby wrócić do równowagi. Co robić kiedy mamy bardzo mało zasobów na wspieranie dziecka tu i teraz? Jak ułatwić sobie niezarażanie się emocjami dziecka?
EMOCJE W TRUDNYCH SYTUACJACH - WIDEO
Najpierw wspieranie potem rozwiązanie - jak przekształcać trudne sytuacje w zabawę, którą można rozładować narastające emocje.
WSPIERANIE W REGULACJI TO NIE OCZEKIWANIE SAMOKONTROLI
Jak jest różnica między regulacją emocji a samokontrolą, której często od dziecka oczekujemy? Przegląd sytuacji trudnych w których pokażę jak przełożyć oczekiwanie samokontroli ('w tej chwili przestań') na wspieranie w regulacji emocji.
WSPARCIE DLA MAŁYCH I DUŻYCH - PDF
Lista wartościowych i pięknych książek dla dzieci, które można wykorzystać do przepracowania sytuacji związanych ze złością, wstydem, lękiem, nieśmiałością. Lista książek dla rodzica, który chce wiedzieć więcej, mądrych i przyjemnych 'w czytaniu'.
Kupuję kurs!

Co zawiera kurs?

Dlaczego warto zainwestować w ten kurs?

DOWIESZ SIĘ JAK WSPIERAĆ 'NA GORĄCO'
Już wiesz, że tłumaczenie, dopytywanie, argumentowanie często ... pogarsza i zaognia sytuację, w efekcie, z bezradności mówisz rzeczy, których żałujesz. Nie ma jednej recepty, która będzie rozwiązaniem dla każdego dziecka, dlatego pokażę Ci różne strategie - możesz je sprawdzić i wybrać te, które najlepiej wspierają Twoje dziecko.
DOWIESZ SIĘ JAK WSPIERAĆ REGULACJĘ W ZWYKŁEJ CODZIENNOŚCI Z DZIECKIEM
Dostaniesz różne rozwiązania i pomysły, które wpleciesz w zabawę, w codzienny dialog z dzieckiem, w spokojny czas pomiędzy sytuacjami kryzysowymi. Bo sposobów radzenia sobie z dużymi emocjami dziecko uczy się ... w zwykłej, spokojnej codzienności.
Kupuję kurs!
Agnieszka Misiak Bio

Nazywam się Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach. Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Wspieram szkoły i nauczycieli szukając możliwości dialogu i odbudowania relacji z uczniami, z którymi dorośli zgubili nić porozumienia.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
Najczęściej zadawane pytanie

Jak uzyskam dostęp do kursu?

W momencie zakupu, zostaje założone dla Ciebie konto na mojej platformie kursowej. Kurs startuje 8 lutego o 20.00 i wtedy po zalogowaniu na kursyonline.agnieszkamisiak.pl będziesz miał dostęp do wykupionej wersji kursu.

Na jak długo otrzymuję dostęp?

Otrzymujesz roczny dostęp do materiałów

Czy można otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu?

Tak. Po zakończeniu kursu będziesz mógł wygenerować imienne zaświadczenie.
Kupuję kurs!

KURS ONLINE DLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW

JAK WSPIERAĆ DZIECI W REGULACJI EMOCJI

PAKIET STANDARD
CENA:
149 zł
99 zł
8 lekcji wideo pełnych rozwiązań i pomysłów
PDF z listą wspierających książek dla rodzica i dla dziecka
Roczny dostęp do materiałów
Dostajesz pakiet wiedzy, strategii i pomysłów w cenie niższej niż 1 konsultacja
KUPUJĘ PAKIET STANDARD
PAKIET PREMIUM
CENA:
199 zł
149 zł
Wszystko co w pakiecie standard PLUS
Bonusowe wideo 'Jak wspierać dzieci nieśmiałe, wysoko wrażliwe - szczególnie w obszarze podejmowania wyzwań i nawiązywania kontaktów społecznych'
Bonusowe wideo 'Jak zaopiekować smutek dziecka'?
Dostajesz pakiet rozwiązań i strategii w cenie konsultacji
KUPUJĘ PAKIET PREMIUM
PAKIET INDYWIDUALNY
CENA:
299 zł
249 zł
Wszystko co w pakiecie PREMIUM PLUS
Dwa tygodnie mojego wsparcia na dedykowanej grupie na FB (od 20.02 do 5.03) LIMIT 25 MIEJSC
Bonusowe wideo 'O przepraszaniu w domu, w szkole, w relacji z rówieśnikami. Jak pokazywać dziecku różne drogi do zadbania o trudną sytuację i nadszarpniętą relację'
KUPUJĘ PAKIET INDYWIDUALNY

30 % taniej w przedsprzedaży

check-square-ochevron-rightshopping-cartphonefacebookenvelopeyoutube-playlong-arrow-downScroll Up