KURS ONLINE DLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW

JAK WSPIERAĆ DZIECI W REGULACJI EMOCJI

Chcesz wiedzieć jak wspierać dziecko w dużych emocjach? Co pomaga mu odzyskać równowagę?
Chciałbyś wspierać regulację emocji nie tylko 'na gorąco' ale też świadomie i systematycznie wyposażać dziecko w umiejętność radzenia sobie z emocjami?
Chcesz wiedzieć jak dotrzeć do swojego dziecka, kiedy 'zamyka emocje' w środku i nie możesz się niczego dowiedzieć?
Chcesz kupić dostęp grupowy dla pracowników placówki oświatowej? 
Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI

Chcesz wiedzieć jak przełożyć 'wspieranie dziecka w regulacji emocji' na konkretne działania, zależy Ci żeby wyposażyć dziecko w różne sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami. Potrzebujesz pomysłów jak być w dobrym kontakcie, kiedy jest Ci trudno  własnymi emocjami i masz mało zasobów.
A najbardziej potrzebujesz skrzynki z narzędziami, które będziesz mógł testować razem z dzieckiem.

Twoje dziecko doświadcza dużych emocji i nie wiesz jak postąpić 'tu i teraz' kiedy się dzieje i co zrobić, żeby zacząć w końcu wprowadzać zmianę. Miotasz się między chęcią wspierania dziecka a dobrymi radami w stylu 'on Tobą manipuluje', 'za dużo mu pozwalasz'.

Jeśli potrzebujesz konkretów - dobrze trafiłeś. Mam dla Ciebie 20 lat doświadczenia w pracy psychologa dziecięcego, zamknięte w sprawdzonych strategiach i rozwiązaniach.

OTRZYMUJESZ ROCZNY DOTĘP DO KURSU, A W NIM 15 LEKCJI WIDEO - PONAD 3H NAGRAŃ.

POMÓZ SWOJEMU DZIECKU RADZIĆ SOBIE Z TRUDNYMI EMOCJAMI

Co znajdziesz w kursie?

WSPIERANIE 'NA GORĄCO'
Jak towarzyszyć dziecku w dużych emocjach, w kryzysie? Być obok, zostawić samo, mówić, a może się nie odzywać? Skąd wiedzieć kiedy i co zrobić, żeby pomóc dziecku wrócić do równowagi?
WSPIERANIE 'NA ZIMNO'
Codzienność z dzieckiem i czas pomiędzy 'wybuchami' to właśnie przestrzeń na świadome wspieranie rozwoju regulacji emocji dziecka. Jak omawiać to co się zadziało w dużych emocjach? Jak pomóc dziecku rozpoznawać sygnały narastającego napięcia oraz bodźce, które 'drenują' jego układ nerwowy?
O PLUCIU, TRZASKANIU DRZWIAMI I OBRAŻANIU SIĘ
Czego możesz oczekiwać od dziecka na różnych etapach rozwoju? Czy to normalne kiedy 4, 6, 8 latek ... wyraża emocje właśnie tak? Dowiedz się jak etap rozwoju wpływa na możliwość radzenia sobie dużymi emocjami.
KIEDY DZIECKO MILCZY A WIESZ, ŻE COŚ SIĘ STAŁO
Dowiesz się co robić kiedy widzisz, że dziecko coś przeżywa (boi się, jest smutne, rozdrażnione), że coś się z nim dzieje ale ... nic nie mówi. Co zamiast wypytywania i presji 'opowiedz mi'? Jak wspierać dziecko w takiej sytuacji?
POWIEDZ ZAMIAST RZUCAĆ ZABAWKAMI
Skrzynka z narzędziami, którymi będziesz codziennie wspierał umiejętność wyrażania emocji słowami.
JAK BYĆ W DOBRYM KONTAKCIE
O tym jakiej obecności i jakiego kontaktu dziecko potrzebuje, żeby wrócić do równowagi. Co robić kiedy mamy bardzo mało zasobów na wspieranie dziecka tu i teraz? Jak zadbać o swoje emocje żeby móc wspierać dziecko?
NIE UBIORĘ SIĘ, NIE UMYJĘ GŁOWY, NIE PÓJDĘ SPAĆ - WIDEO
Jak przekształcać trudne, codzienne sytuacje w zabawę, którą można rozładować narastające emocje. Omówienie przykładowych trudnych sytuacji w codzienności z dzieckiem + propozycje zabaw.
WSPIERANIE W REGULACJI TO NIE OCZEKIWANIE SAMOKONTROLI
Jaka jest różnica między wsparciem w regulacji emocji a oczekiwaniem samokontroli, której często od dziecka oczekujemy? Co dajemy dziecku wspierając regulację i czego możemy oczekiwać?
WSPARCIE DLA MAŁYCH I DUŻYCH - PDF
Lista wartościowych i pięknych książek dla dzieci, które można wykorzystać do przepracowania sytuacji związanych ze złością, wstydem, lękiem, nieśmiałością. Lista książek dla rodzica, który chce wiedzieć więcej, mądrych i przyjemnych 'w czytaniu'.
Kupuję kurs!

Co zawiera kurs?

Dlaczego warto zainwestować w ten kurs?

DOWIESZ SIĘ JAK WSPIERAĆ 'NA GORĄCO'
Już wiesz, że tłumaczenie, dopytywanie, argumentowanie często ... pogarsza i zaognia sytuację, w efekcie, z bezradności mówisz rzeczy, których żałujesz. Nie ma jednej recepty, która będzie rozwiązaniem dla każdego dziecka, dlatego pokażę Ci różne strategie - możesz je sprawdzić i wybrać te, które najlepiej wspierają Twoje dziecko.
DOWIESZ SIĘ JAK WSPIERAĆ REGULACJĘ W ZWYKŁEJ CODZIENNOŚCI Z DZIECKIEM
Dostaniesz różne rozwiązania i pomysły, które wpleciesz w zabawę, w codzienny dialog z dzieckiem, w spokojny czas pomiędzy sytuacjami kryzysowymi. Bo sposobów radzenia sobie z dużymi emocjami dziecko uczy się ... w zwykłej, spokojnej codzienności.
Kupuję kurs!
Agnieszka Świerczek - Jakowska
mama córki lat 6 i synka lat 4

Kurs Agnieszki to był strzał w dziesiątkę! W bardzo ciekawy sposób  zdobyłam wiedzę z zakresu emocjonalnego rozwoju dzieci, którą Agnieszka przekłada natychmiast na konkretne pomysły i działania w praktyce. Dla mnie w kursie to właśnie było najcenniejsze: dzięki niezliczonym przykładom konkretnych strategii zabaw, dialogów -  mam teraz sposoby na poradzenie sobie z trudnymi emocjami moich dzieci.  Polecam ten kurs każdemu rodzicowi!

Andrzej Pepłowski
tata przedszkolaka

Dzięki bardzo obrazowym i praktycznym przykładom z kursu Agnieszki, wiele pojęć i narzędzi udaje mi się przekładać na konkretne działania. Szczególnie przełomowe okazały się metody pracy z emocjami i napięciem nie - wprost, z użyciem metafor i zabawy. Od tych kilku dni nawet całodzienne zajmowanie się córką czy szykowanie się do wyjścia do żłobka stało się dla mnie czynnością doładowującą a nie drenującą zasoby. Video o dzieciach wysoko wrażliwych okazało się zupełnym "game changerem". Również sytuacje wymagające (np. wizyta u dawno nie widzianych znajomych) zacząłem widzieć w inny sposób, a przede wszystkim zacząłem dostrzegać sposoby na realne wsparcie córki w ich przeżywaniu.

Monika Kominek
pedagog specjalny

Udział w tym kursie to doskonale zainwestowany czas. Ogromna wiedza przekazana w przystępny sposób, w dodatku z humorem. Wiele przykładów z życia, które zostają w głowie i pomagają wykorzystać wiedzę w praktyce. Porządkuje wiedzę o możliwościach rozwojowych dzieci, pomaga zrozumieć emocje, złapać inną perspektywę w kwestii "trudnych" zachowań. Daje konkretne pomysły i narzędzia do wspierania dziecka. Must have każdego rodzica. Jestem zdecydowaną fanką, bywam tu często i gorąco polecam!

Agnieszka Misiak Bio

Nazywam się Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach. Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Wspieram szkoły i nauczycieli szukając możliwości dialogu i odbudowania relacji z uczniami, z którymi dorośli zgubili nić porozumienia.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
Najczęściej zadawane pytanie

Jak uzyskam dostęp do kursu?

W momencie zakupu, zostaje założone dla Ciebie konto na mojej platformie kursowej. Kurs startuje 8 lutego o 20.00 i wtedy po zalogowaniu na kursyonline.agnieszkamisiak.pl będziesz miał dostęp do wykupionej wersji kursu.

Na jak długo otrzymuję dostęp?

Otrzymujesz roczny dostęp do materiałów

Czy można otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu?

Tak. Po zakończeniu kursu będziesz mógł wygenerować imienne zaświadczenie.
Kupuję kurs!

KURS ONLINE DLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW

JAK WSPIERAĆ DZIECI W REGULACJI EMOCJI

PAKIET STANDARD
CENA:
149 zł
15 lekcji wideo pełnych rozwiązań i pomysłów
PDF z listą wspierających książek dla rodzica i dla dziecka
Roczny dostęp do materiałów
Dostajesz pakiet wiedzy, strategii i pomysłów w cenie niższej niż 1 konsultacja
KUPUJĘ PAKIET STANDARD
PAKIET PREMIUM
CENA:
199 zł
Wszystko co w pakiecie standard PLUS
Bonusowe wideo 'Jak wspierać dzieci nieśmiałe, wysoko wrażliwe - szczególnie w obszarze podejmowania wyzwań i nawiązywania kontaktów społecznych'
Bonusowe wideo 'Jak zaopiekować smutek dziecka'?
Dostajesz pakiet rozwiązań i strategii w cenie konsultacji
KUPUJĘ PAKIET PREMIUM
PAKIET INDYWIDUALNY
CENA:
299 zł
Wszystko co w pakiecie PREMIUM PLUS
Dwa tygodnie mojego wsparcia na dedykowanej 15 osobowej grupie na FB WYPRZEDANE
Bonusowe wideo 'O przepraszaniu w domu, w szkole, w relacji z rówieśnikami. Jak pokazywać dziecku różne drogi do zadbania o trudną sytuację i nadszarpniętą relację'
KUPUJĘ PAKIET INDYWIDUALNY
check-square-ochevron-rightshopping-cartphonefacebookenvelopeyoutube-playlong-arrow-downScroll Up