NAGRANIE WEBINARU DLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW

KIEDY "USPOKÓJ SIĘ" NIE DZIAŁA

Powtarzasz "Przestań! Stop!", a potem zaczynasz krzyczeć albo wspominasz o braku bajek lub słodyczy. Dowiedz się jak pomóc dziecku zatrzymać się i wyjść z dużych emocji.
"Pora spać" Jak pomóc dziecku wyciszyć się przed snem? Jak wyjść z wieczornej głupawki?
Jak nauczyć dziecko rozpoznawania stanu napięcia, nakręcenia i pobudzenia oraz jak wspierać dziecko w samodzielnym wyciszaniu się.
Chcesz kupić dostęp grupowy dla pracowników placówki oświatowej? 
Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

TO NAGRANIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI

Chcesz uczyć swoje dziecko radzenia sobie z napięciem, pobudzeniem, nakręceniem z a n i m osiągnie punkt wrzenia.
Potrzebujesz mieć konkretne pomysły i rozwiązania, które pokażą dziecku jak rozpoznać, że zaczyna się nakręcać emocjami.
Chcesz żeby dziecko tworzyło własną listę strategii, którymi będzie mogło samodzielnie wyciszać się i uspokajać (Listę, z której będzie korzystać przez całe życie).
Czujesz, że dziecko nie może tak po prostu się uspokoić. Mówisz "Uspokój się" bo to jedyne co przychodzi Ci do głowy.

Wciskanie przycisku z napisem "Uspokój się" nic nie daje. Ale to wiesz już od dawna, prawda?

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z NAGRANIA?

WIEM CO MAM W ŚRODKU
Żeby się uspokoić trzeba najpierw zauważyć, że jest się w emocjach. Jak wspierać dziecko w zauważaniu napięcia?
WIEM CO MI POMAGA
Każde dziecko ma zupełnie inny temperament i jest w innym "okienku rozwojowym" dlatego dowiesz się jak wspierać Twoje dziecko w szukaniu tego co je wycisza.
DOSYĆ ZABAWY! KONIEC!
Czy czasem wolisz nie zaczynać zabawy z obawy, że jej koniec będzie oznaczał płacz i aferę? Powiem jak wychodzić z zabaw (szczególnie tych, które wiążą się z wysoką energią)
ZEJDŹ! NIE WCHODŹ WYŻEJ!
O tym jak wspierać dzieci w szukaniu ich bezpiecznych granic i sprawdzaniu gotowości do ich przekraczania inaczej niż poprzez ... zakazy i filtr własnych lęków.
POWIEDZ MU, ŻEBY SIĘ USPOKOIŁ
O wspieraniu dziecka w obecności innych dorosłych, którzy oczekują od niego umiejętności samokontroli.
O REALNOŚCI OCZEKIWAŃ
Wiesz, że dziecko może mieć infekcję kilkanaście razy w roku. To jest wpisane w rozwój. Czy wiesz czego możesz realnie oczekiwać od dziecka, kiedy mówisz "Spokój!"?
KUPUJĘ nagranie!

CO OTRZYMUJESZ KUPUJĄC WEBINAR?

ROCZNY DOSTĘP DO NAGRANIA
EBOOK "POMYSŁY NA WIECZORNE WYCISZENIE DLA PRZEDSZKOLAKA I SZKOLNIAKA"
KARTY PRACY DLA DZIECKA "JA I MOJE EMOCJE"
BONUSOWE WIDEO "PRZEGLĄD CODZIENNYCH TRUDNYCH SYTUACJI - PRZEWODNIK PO STRATEGIACH"
W CENIE NIŻSZEJ NIŻ KONSULTACJA

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W TEN WEBINAR?

INWESTUJESZ W CODZIENNOŚĆ
Twoje dziecko z każdym rokiem będzie potrzebowało coraz więcej strategii, które pozwolą mu rozpoznawać napięcie. Będzie spędzało więcej czasu bez Ciebie i nie zawsze będzie mogło skorzystać z Twojego wsparcia. Dlatego ważne jest żebyś Ty jako rodzic wiedział co zamiast "Uspokój się" ale też żebyś rozwijał jego własny zestaw narzędzi do wykorzystania w dużych emocjach.
INWESTUJESZ W KONKRETNE NARZĘDZIA
Każdy rodzic doświadczył jazdy autem, podczas której chciał wyskoczyć oknem bo nie mógł już znieść napięcia wylewającego się jęczeniem, marudzeniem i pretensjami. Każdy rodzic próbował zrobić coś z wieczornym pobudzeniem, zmęczeniem, które przeradza się w głupawkę i uniemożliwia zaśnięcie. Każdy rodzic próbował rozpakować napięcie, które nagromadziło się w przedszkolu lub w szkole i zamieniło jego dziecko w szerszenia. I właśnie o tym będziemy mówić.
KUPUJĘ nagranie!
Agnieszka Frączek
mama

Polecam webinar „kiedy uspokój się nie działa". W bardzo przystępny sposób, na podstawie całej masy przykładów i metafor, wyjaśnione zostało co zrobić, kiedy mamy chęć powiedzieć „uspokój się!". Przedstawione zostały konkretne narzędzia, jak sobie radzić. Bardzo wartościowy materiał, który również uświadomił mi, że wspieranie regulacji emocji dziecka to proces bez spektakularnego efektu tu i teraz.

Agnieszka Cymbor
mama

To nagranie podziałało jak balsam na moje skołatane czteroletnim tornadem nerwy. Zrozumiałam, że nie jestem w tym stanie permanentnej nerwicy sama. Dostałam mnóstwo przydatnych wskazówek jak zauważyć oznaki nadchodzącej burzy, jak wyjaśniać dziecku co się z nim dzieje, kiedy rozmawiać na temat emocji, a kiedy jest to bezsensowny pomysł, pogarszający sytuację. Wiem co mówić i jak. Nie pierwszy i nie ostatni raz skorzystałam z pomocy pani Agnieszki Misiak. To bardzo mądra kobieta z niezwykłym talentem do tłumaczenia rzeczy, które zwykłemu przeciętnemu rodzicowi wydają się czarną magią.

Lidia Minkiewicz
mama

Webinar (dwie godziny nagrania) zawiera same konkrety i pomocne rozwiązania: od czego zacząć, kiedy dziecko szaleje, jak przygotować siebie i opanować własne emocje, a potem pomóc dziecku radzić sobie z jego emocjami. Najbardziej podoba mi się skupienie na tym, jak uczyć dziecka samoświadomości, jak pomóc mu w rozpoznawaniu narastającego napięcia i szukaniu sposobów, które pozwolą mu się uspokoić. Karty pracy dla dziecka, które są dodatkiem do nagrania świetnie się do tego nadają!

Agnieszka Misiak Psycholog i Psychoterapeuta

Nazywam się Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach. Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Wspieram szkoły i nauczycieli szukając możliwości dialogu i odbudowania relacji z uczniami, z którymi dorośli zgubili nić porozumienia.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
Najczęściej zadawane pytanie

Jak otrzymam dostęp do webinaru na żywo?

Dzień przed webinarem otrzymasz mailem link dostępu do platformy, na której webinar będzie realizowany.

Jak otrzymam roczny dostęp do nagrania?

Kiedy klikasz w przycisk "KUPUJĘ WEBINAR", moja platforma kursowa zakłada dla Ciebie konto, na którym będzie czekało nagranie. Wystarczy, że się zalogujesz na www.kursyonline.agnieszkamisiak.pl

Czas dostępu i zaświadczenie

Otrzymujesz roczny dostęp do webinaru. Platforma kursowa oferuje możliwość pobrania zaświadczenia.
KUPUJĘ nagranie!

NAGRANIE WEBINARU DLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW

KIEDY "USPOKÓJ SIĘ" NIE DZIAŁA

PAKIET STANDARD
CENA:
129 zł
Nagranie webinaru 120 minut merytorycznych treści
Dostęp do nagrania na rok
Bonusowe wideo z odpowiedziami na pytania uczestników
KUPUJĘ PAKIET STANDARD
PAKIET PREMIUM
CENA:
229 zł
Wszystko co w pakiecie STANDARD plus
EBOOK "Pomysły na wieczorne wyciszenie dla przedszkolaka i wczesnoszkolniaka"
Karty Pracy dla dziecka "Ja i moje emocje"
Bonusowe wideo "Przegląd codziennych trudnych sytuacji i przewodnik po strategiach"
Wszystko w cenie niższej niż konsultacja
KUPUJĘ PAKIET PREMIUM!
PAKIET INDYWIDUALNY!
CENA:
330 zł
Wszystko co w pakiecie PREMIUM plus ❗W Y P R Z E D A N E ❗
Dostęp do grupy na FB (na dwa tygodnie) , na której omawiam zgłoszone przez Ciebie trudności i odpowiadam na pytania. Tylko 10 miejsc / ZOSTAŁY 2 MIEJSCA / grupa startuje 27.06
Wszystko w cenie jednej konsultacji
WYPRZEDANE
check-square-oshopping-cartfacebook-squareenvelopeangle-double-upyoutube-playinstagramlong-arrow-down