Regulamin Pozyskiwania i Zamieszczania Opinii

§1
Opinie dotyczące Produktów publikowane przez Sprzedawcę są przez niego weryfikowane. Opinie pochodzą od Klientów, którzy byli użytkowali mój produkt / usługę lub zakupili opiniowany produkt / usługę. Opinię uzyskuję wysyłając do Klientów prośbę o jej wystawienie.

§2
Opinie w Sklepie mogą pojawiać się w różnych miejscach Sklepu i na różnych podstronach : w opisie Produktu lub Usługi w specjalnej zakładce służącej do zostawiania opinii pod Produktem lub Usługą w zakładce „Opinie”.

§3
Weryfikacja następuje m.in. poprzez porównanie danych osobowych lub szczegółów współpracy z danymi i informacjami posiadanymi przez Sprzedawcę w zakresie Klientów korzystających dotychczas z Produktów Sprzedawcy, jak również poprzez bezpośredni kontakt z ww. osobą z podziękowaniem za opinię lub poprzez przesłanie do Klientów dedykowanego linku do pozostawienia opinii lub poprzez uzyskanie opinii w ramach bezpośredniej komunikacji z Klientem.

§4
W przypadku wątpliwości dotyczących tego, czy opinia pochodzi od osoby korzystającej z Produktów Sprzedawcy, opinia ta nie jest publikowana przez Sprzedawcę.

§5
Klient, który pozostawiła opinię, która nie została opublikowana albo została usunięta przez Sprzedawcę może skontaktować się ze Sprzedawcą drogą mailową żeby ustalić przyczyny usunięcia opinii.

§6
Publikowane opinie mają na celu przedstawienie korzyści związanych z korzystaniem z Produktów Sprzedawcy, które to korzyści zostały dostrzeżone przez dotychczasowych Klientów.

§7
Sprzedawca nie korzysta z opinii sponsorowanych lub barterowych.

closechevron-downfacebook-squarebarsenvelopeangle-double-upyoutube-playinstagram