Jak wspierać dziecko w podejmowaniu decyzji?Jak wspierać dziecko w podejmowaniu decyzji?
SKLEP
SKLEP

Specjaliści z którymi współpracuję

Joanna Marcinkowska

Joanna Marcinkowska

- - - - - - - - - -
Jestem psycholożką, absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (studia podyplomowe z zakresu integralnej profilaktyki uzależnień). 

Pracuję jako psycholog w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym (młodzież głucha w normie intelektualnej, młodzież słysząca z upośledzeniem intelektualnym w stopniu lekkim oraz młodzież z zespołem Aspergera i autyzmem). 

Od lat prowadzę poradnictwo psychologiczne dla głuchych i słyszących rodzin w ramach współpracy z Oddziałem Łódzkim Polskiego Związku Głuchych. 

Prywatnie jestem instruktorką ZHP (podobno od urodzenia :-) ). Zajmuję się kształceniem instruktorów ZHP, prowadziłam wiele obozów harcerskich, biwaków, zlotów, kursów oraz warsztatów.
Jakub Rychter

Jakub Rychter

- - - - - - - - - -
Psycholog, specjalista terapii uzależnień oraz terapii motywującej, członek Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej. 

Od ponad piętnastu lat przekładam doświadczenia z pracy terapeutycznej w poradni na wiedzę i umiejętności przekazywane uczestnikom prowadzonych przeze mnie szkoleń i warsztatów. 

Zajmuję się szczególnie problematyką uzależnień, komunikacji w sytuacjach konfliktowych oraz budowania i wzmacniania motywacji do zmiany, pracuję z dorosłymi i z nastolatkami. 

Staram się pomagać ludziom w znajdowaniu indywidualnych i skutecznych rozwiązań.
closechevron-rightchevron-downphonefacebookbarsenvelopeyoutube-playScroll Up