Wokół ciała. Jak rozmawiać z dziećmi o ciele i seksualności? KONIEC ZAPISÓW

KONIEC ZAPISÓW

Zapisy na webinar zakończyły się 3 marca.

.

Czego dowiesz się na tym szkoleniu? KONIEC ZAPISÓW

Zapraszam na kolejne bezpłatne spotkanie realizowane w moim autorskim projekcie Webinar z ekspertem. Tym razem spotkamy się z Anną Jurek, edukatorką seksualną, autorką programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, która współprowadzi łódzką fundację SPUNK. Będziemy rozmawiać o tym jak poradzić sobie z tematem seksualności w komunikacji z dziećmi.

Co zrobić jeśli ośmiolatek o nic nie pyta? Jak odpowiedzieć na pytanie pięciolatka - czy i jak uwzględniać wiek dziecka? Jak zadbać o podstawy: co każde dziecko wiedzieć powinno ... od zawsze? Jak przyjrzeć się temu, dlaczego nam trudno odpowiadać na pytania i jak przestać przelewać własne napięcie związane z tematem seksualności na dzieci? Jak odpowiadać, kiedy dziecko pyta o cos, co wydaje się nam obszary wiedzy zbyt trudnym albo obciążającym?

Spotykamy się online 2 marca o 21.00, webinar jest bezpłatny ale trzeba się na niego zapisać. Jeśli nie możesz być na spotkaniu na żywo - otrzymasz 48 h dostęp do nagrania.

KONIEC ZAPISÓW

Agnieszka Misiak Hero Section

Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach.

Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami. Przeprowadziłam ponad 2000 szkoleń dla specjalistów w całej Polsce.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
.
closechevron-downfacebook-squarebarsenvelopeangle-double-upyoutube-playinstagram