KIEDY RODZICE MAJĄ RÓŻNE POMYSŁY NA WYCHOWANIE DZIECKA

BEZPŁATNY WEBINAR O TYM JAK

🧰 rozmawiać o różnych pomysłach na wychowanie

🧰 przestać walczyć, oceniać swoje style wychowania i przekierować dialog na szukanie wspólnego celu

🧰 próbować zrozumieć co stoi za wyborem drugiego rodzica

.

TEN WEBINAR JEST DLA CIEBIE

Jeśli doświadczasz sytuacji, w których okazuje się, że Ty i drugi rodzic macie całkiem inne pomysły na to jak wspierać dziecko w trudnych sytuacjach. W jakich? W codziennych. Dziecko płacze na szczepieniu i jedno z rodziców mówi "Możesz płakać", a drugi rodzic mówi "Nic się nie dzieje złego".

Kiedy jedno z rodziców wierzy w siłę kary, a drugi rodzic uważa, że kara nie jest czymś co pomaga dziecku poradzić sobie lepiej w sytuacji, która je przerasta.

Jeśli wkurzasz się podejściem do wychowania drugiego rodzica, jeśli kłócicie się o to kto ma rację, jeśli trudno Ci zrozumieć jak można widzieć sytuację tak jak widzi to druga strona - ten webinar jest zdecydowanie dla Ciebie.

Zapraszam Cię na webinar z ekspertem Maritą Woźny, która jest doświadczoną psychoterapeutką pracującą z parami. To będzie bardzo ciekawa rozmowa - uczestnicy webinaru będą mogli zadawać pytania.

Nie musisz być na żywo - każdy uczestnik otrzyma 48 h dostęp do nagrania.

WEBINAR ODBĘDZIE SIĘ 4 PAŹDZIERNIKA O 21.00

Agnieszka Misiak Hero Section

Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach.

Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami. Przeprowadziłam ponad 2000 szkoleń dla specjalistów w całej Polsce.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
.
closechevron-downfacebook-squarebarsenvelopeangle-double-upyoutube-playinstagram