KONIEC ZAPISÓW

oraz ich wpływ na rozwój dziecka

ZAPISZ SIĘ DO MOJEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ INFORMACJE O PONOWNEJ MOŻLIWOŚCI ODSŁUCHU WEBINARU

  • jeśli dziecko nie zawsze rozumie i pamięta komunikat, mimo że uważnie słucha
  • jest nadwrażliwe na dźwięki, a jednocześnie głośne w reakcjach
  • ma kłopot z nauką ciągów słownych: wierszy, piosenek, dat
    ... dowiedz się więcej o zaburzeniach przetwarzania słuchowego
.

Czego dowiesz się podczas webinaru?

Dzieci, które doświadczają objawów zaburzeń przetwarzania słuchowego (CAPD)

  • często podejrzewa się o lenistwo, bo nie reagują na polecenie
  • zarzuca się im, że nie uważają na lekcji i nie słuchają nauczyciela, że się nie starają.Podczas gdy tak naprawdę, ze względu na CAPD mają kłopot z przetwarzaniem i zapamiętywaniem informacji usłyszanych, słabo funkcjonują w hałasie, łatwo męczą się w sytuacjach wymagających długiego słuchania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o przyczynach, o tym co powinno zwrócić Twoją uwagę i kiedy udać się do specjalisty - zapraszam na bezpłatny webinar, podczas którego rozmawiałam z dr Marzeną Walkowiak, doświadczonym neurologopedą, pedagogiem i terpeutą miofunkcjonalnym.

To była jedna z rozmów w moim autorskim cyklu 'Webinar z ekspertem'. Rok temu w webinarze ucestniczyło ponad 3 000 ludzi. Postanowiłam udostępnić nagranie ponownie - całkiem bezpłatnie.

KONIEC ZAPISÓW

KONIEC ZAPISÓW

Agnieszka Misiak Hero Section

Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach.

Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami. Przeprowadziłam ponad 2000 szkoleń dla specjalistów w całej Polsce.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
.
closechevron-downfacebook-squarebarsenvelopeangle-double-upyoutube-playinstagram