KURS ONLINE DLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW

ADAPTACJA DO PRZEDSZKOLA

Adaptacja w dobie pandemii? O strategiach uwzględniających ograniczenia epidemiologiczne i zaplanowanych działaniach budujących relacje z przedszkolem i wychowawcą
O gotowości do rozstania. O tym jak gotowość rodzica, sposób komunikowania się, żegnania wpływa na gotowość dziecka. Czyli o byciu w dobrym kontakcie ze sobą.
O wspieraniu w kryzysie. Kiedy dziecko odmawia wyjścia z szatni, płacze wieczorami i ... doświadcza trudności wracając do przedszkola po chorobie i dłuższej nieobecności.
Chcesz kupić dostęp grupowy dla pracowników placówki oświatowej? 
Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

O KURSIE ADAPTACJA DO PRZEDSZKOLA

Kurs, na który zapraszam rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi to 5 nagrań wideo, w których znajdziesz praktyczne wskazówki i startegie wspierające dziecko na każdym etapie adaptacji.

Dostajesz pomysły, które wykorzystasz przez cały rok. Nie tylko we wrześniu.

To strategie dla każdego dziecka, które przeżywa nawrót kryzysu w adaptacji (po chorobie, po wakacjach, po stresujących wydarzeniach). Rozwiązania, które wspierają przedszkolaka w każdym wieku bo kłopot z wejściem do przedszkola miewają też dużo starsze dzieci.

ADAPTACJA TO RELACJA. TEGO BĘDZIEMY SIĘ TRZYMAĆ.

Co znajdziesz w kursie?

DOBRZE ZAPLANOWANE WCZESNE DZIAŁANIA
O pomysłach, które możesz wprowadzać dzień po dniu i budować relację z przedszkolem i wychowawcą - nawet jeśli dziecko zobaczy nauczyciela dopiero we wrześniu. 
WSPIERANIE W KRYZYSIE
Kiedy dziecko rozpacza przy rozstaniu, płacze wieczorami i doświadcza trudności po nieobecności w przedszkolu
ADAPTACJA W DOBIE PANDEMII
O strategiach, które mogą pomóc dziecku w procesie adaptacji mimo obostrzeń i zasad mocno utrudniających adaptację.
O GOTOWOŚCI DO ROZSTANIA
O tym jak gotowość dorosłego wpływa na dziecko i skąd dziecko wie, że mama nie jest emocjonalnie gotowa.  Jak być w kontakcie ze sobą, żeby móc być w dobrym kontakcie z dzieckiem.
O TRUDNYCH ASPEKTACH ADAPTACJI
Czy kiedy dziecko przestaje płakać to zawsze oznacza, że czuje się bezpiecznie? Co z metodą przekazywania wyrywającego się i płaczącego dziecka? O tym jak dbać o relację w kryzysie.
O DZIECIACH, KTÓRYM JEST TRUDNIEJ W CZASIE ADAPTACJI
Jak spojrzeć na swoje dziecko, zobaczyć jego możliwości i ograniczenia
Kupuję kurs!

Co zawiera kurs?

5 nagrań wideo
Roczny dostęp do kursu
Gwarancję dostępu do praktycznych rozwiązań i strategii. Do wprowadzenia od zaraz.
Certyfikat ukończenia kursu

Dlaczego warto zainwestować w ten kurs?

BĘDZIEMY OMAWIAĆ SYTUACJE. NIE TEORIE.
Dostaniesz kompleksowy zestaw strategii i wiedzę dlaczego intuicyjne lub 'pokoleniowo' przekazywane pomysły nie zawsze są wspierające dla dziecka. A wszystkiego dowiesz się na przykładach i konkretnych sytuacjach bliskich Twojej codzienności.
ZADBAJ O DOBRY START RELACJI, W KTÓREJ DZIECKO BĘDZIE NAJBLIŻSZE 3 LATA.
Adaptacja jest dbaniem o relację z dzieckiem, budowaniem relacji z przedszkolem i wychowawcą. Jest też widzeniem siebie, swoich potrzeb i obaw. Będziemy sprawdzać rózne możliwości i drogi, bo nie ma jednego słusznego rozwiązania ale na horyzoncie, będzie zawsze relacja.
Kupuję kurs!
Agnieszka Misiak Bio

Nazywam się Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach. Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami.
Potrafię ciekawie przekazać wiedzę i przyjmuję odpowiedzialność za stworzenie sytuacji ułatwiającej uczestnikom zaangażowanie się. Przeprowadziłam ponad 2000 szkoleń dla specjalistów w całej Polsce.

Wspieram szkoły i nauczycieli prowadząc superwizje i szukając możliwości dialogu i odbudowania relacji z uczniami, z którymi dorośli zgubili nić porozumienia.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
Najczęściej zadawane pytanie

Jak skorzystasz z kursu?

W momencie zakupu zostanie utworzone dla Ciebie konto na mojej platformie edukacyjnej. Na tym koncie znajdziesz nagrania

Na jak długo otrzymasz dostęp do nagrania?

Na rok.

Dla kogo jest nagranie webinaru?

Dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi.
Kupuję kurs!

KURS ONLINE DLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW

ADAPTACJA DO PRZEDSZKOLA

CENA:
87 zł
67 zł
5 nagrań wideo
Dostęp na rok
Gwarancja uzyskania praktycznych rozwiązań. Do wprowadzenia i wykorzystania od zaraz
Zaświadczenie o ukończeniu kursu
Kupuję kurs!

PROMOCJA DO KOŃCA WRZEŚNIA!

check-square-ochevron-rightshopping-cartphonefacebookenvelopeyoutube-playlong-arrow-downScroll Up