NAGRANIE WEBINARU DLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW PRACUJĄCYCH Z DZIEĆMI

DZIECKO PRZED EKRANEM

Dziecko przed ekranem – jak odkryć jakie potrzeby zaspokaja dziecko spędzając czas przed ekranem?
Kłopot z czasem ekranowym – dlaczego dzieci spędzają tyle czasu przyklejone do ekranu? I dlaczego jedne tylko tyle a inne aż tyle?
Jak zamienić kłótnie i pretensje w rozmowy o potrzebach? Jak wyjść z dialogu opartego na zakazach?
Chcesz kupić dostęp grupowy dla pracowników placówki oświatowej? 
Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z NAGRANIA WEBINARU?

Oglądając webinar dowiesz się jak wykorzystać temat ekranu żeby poznać swoje dziecko i rozpocząć dialog zamiast ciągłych kłótni o wyłączenie laptpopa i zakończenie gry. Powiem o innych niż limity czasowe i wykorzystywanie ekranu jako kary i nagrody, drogach porozumienia z dzieckiem.

Dialog zamiast kłótni o czas ekranowy

Co znajdziesz w nagraniu webinaru?

rozmowa
Jak rozmawiać o czasie ekranowym żeby nie kończyć płaczem i kłótnią? Dlaczego to nie czas powinien być podstawą rozmowy?
co zamiast starych schematów
Dlaczego limity i ograniczenia kończą się zazwyczaj ... konfliktem? Jak nie powielać schematów, które źle wpływają na relacje z dzieckiem?
dorośli
Jak dorośli nie ułatwiają dzieciom budowania zdrowej relacji z ekranem i co możemy zmienić?
potrzeby
Co tak naprawdę robi dziecko, kiedy ogląda śmieszne filmy na YT, gra, zagląda na Instagram? Dlaczego i do czego jest mu to potrzebne? I jak rozmawiać, żeby się dowiedzieć?
KUPUJĘ DOSTĘP DO NAGRANIA WEBIANRU

Co zawiera webinar?

Nagranie webinaru
Dostęp do nagrania przez rok
Certyfikat potwierdzający udział w webinarze

Dlaczego warto kupić dostęp do nagrania webinaru?

Ponieważ dowiesz się jak
Całkiem inaczej zacząć rozmowę z dzieckiem. Wykorzystać ekran jako trampolinę do dialogu i kontaktu z dzieckiem. Wyjść poza limity czasowe. Ale też dowiesz się co powinno cię zaniepokoić.
Ponieważ zrozumiesz
Dlaczego tak trudno dziecku zrezygnować z ekranu I jakie potrzeby naprawdę realizuje spędzając czas przed ekranem. Potrzeby, którym może trzeba będzie się uważnie przyjrzeć i zastanowić dlaczego właśnie ekran jest na nie odpowiedzią.
KUPUJĘ DOSTĘP DO NAGRANIA WEBIANRU

Co mówią uczestnicy webinaru?

Agnieszka Kawecka
mama Filipa

Webinar nie pokazuje tylko  "czubka góry lodowej" czyli jak walczyć z ilością czasu spędzanego przed ekranem ale pozwala zastanowić się nad przyczynami, co na dłuższą metę gwarantuje bardziej świadome podejście. Osobiście uważam, że i wielu dorosłym przydałoby się takie zatrzymanie i zastanowienie nad własną "relacją" z elektroniką. Pani Agnieszka, jak zwykle, w najwyższej formie. Niezmiennie zadziwia mnie lekkość z jaką prezentuje ważne i trudne tematy. Wartość merytoryczna, kompleksowe podejście oraz forma przekazu sprawiają, że ten materiał to dla mnie niezbędnik, do którego będę wracać oraz polecać.

Emilia Szymczak
pedagog, mama Marysi i Mikołaja

Wzięłam udział w webinarze jako pedagog ale też i rodzic dwójki dzieci. Podczas niezwykle ciekawego szkolenia, Pani Agnieszka w  sposób zwięzły i konkretny rozwiązała wszelkie moje wątpliwości i niepokoje. Wiem, jakie błędy popełniałam i co powinnam zrobić żeby lepiej poznać potrzeby, które moje dzieci zaspokajają przed ekranem. Dostałam mnóstwo wskazówek, polecam webinar wszystkim rodzicom a rodzicom dzieci nastoletnich - szczególnie.

Agnieszka Misiak Bio

Nazywam się Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach. Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Wspieram szkoły i nauczycieli szukając możliwości dialogu i odbudowania relacji z uczniami, z którymi dorośli zgubili nić porozumienia.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
Najczęściej zadawane pytanie

Jak skorzystasz z nagrania webinaru?

Po zakupie webinaru otrzymasz dostęp do własnego konta na mojej platformie edukacyjnej. Na wirtualnej półce będzie czekało na Ciebie nagranie.

Na jak długo otrzymasz dostęp do nagrania?

Nagranie możesz oglądać przez rok.

Dla kogo jest webinar?

Dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi.
KUPUJĘ DOSTĘP DO NAGRANIA WEBIANRU

NAGRANIE WEBINARU DLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW PRACUJĄCYCH Z DZIEĆMI

DZIECKO PRZED EKRANEM

CENA:
79 zł
Nagranie webinaru
Dostęp do nagrania przez rok
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w webinarze
KUPUJĘ DOSTĘP DO NAGRANIA WEBIANRU
check-square-oshopping-cartfacebook-squarephoneenvelopeangle-double-upyoutube-playinstagramlong-arrow-down