WEBINAR DLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW

DZIECKO PRZED EKRANEM

O tym co wspiera zdrową relację z ekranem i jak skupić się na tym, na co masz wpływ?
Jak zajrzeć za podszewkę ciągłej chęci grania i oglądania Twojego dziecka? Bo każde dziecko przykleja się do ekranu żeby zaspokoić inne potrzeby.
Jak wyjść z dialogu opartego na zakazach, umowach i pretensjach?
Chcesz kupić dostęp grupowy dla pracowników placówki oświatowej? 
Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

CZY TEN WEBINAR JEST DLA CIEBIE?

Jeśli masz dość ciągłych kłótni o ekran i telefon. Jeśli zdarza Ci się wykorzystywać czas ekranowy jako nagrodę ("Jak posprzątasz pokój, to będziesz grał") albo jako karę ("Popchnąłeś brata, nie oglądasz niczego do piątku") - to zdecydowanie jest webinar dla Ciebie. Powiem jak nie być bezradnym rezygnując z wykorzystywania ekranu jako kija i marchewki czyli będzie o tym "co zamiast". Jeśli niepokoisz się tym, ile czasu Twoje dziecko spędza przed ekranem, jeśli uważasz, że ekran staje się ulubionym sposobem na wykorzystanie wolnego czasu - to zdecydowanie jest webinar dla Ciebie. Kupując dostęp otrzymujesz dostęp do spotkania na żywo i roczny dostęp do webinarów.

Podsumowując. Masz poczucie, że ekrany wjechały w Twoim domu zbyt mocno, a ich ilość niepokoi Cię i martwi ale ... wizja wprowadzenia zmiany, szarpania się, pilnowania zakazów, afer po prostu Cię przeraża? Jedyne co przychodzi Ci do głowy to zamknąć Ipada w szafie i ustawić całodobową straż? W takim razie ten webinar jest zdecydowanie dla Ciebie.

Webinar na żywo odbędzie się 18 czerwca o 21.00. Każdy otrzymuje roczny dostęp do nagrania.

WYJDŹ POZA KARY, ZAKAZY I KŁÓTNIE.

Co znajdziesz w nagraniu webinaru?

ZAMIAST OD "ILE" PRZEJDŹ DO "DLACZEGO"?
Ilość czasu przed ekranem opowiada o korzyściach jakie dziecko czerpie i potrzebach zaspokaja. Bez sprawdzenia co kryje się za podszewką będziesz zawsze opierać się na zakazach i karach.
ZASOBY I OGRANICZENIA TWOJEGO DZIECKA
Córka siostry nie gra wcale, syn kuzynki gra ile chce, a Ty się miotasz? Dowiedz się na jakie zasoby ograniczenia T w o j e g o dziecka warto zwrócić uwagę w kontekście wspierania zdrowych nawyków ekranowych.
NIENAWIDZĘ CIĘ! NA NIC NIE POZWALASZ!
Jak radzić sobie z emocjami (swoimi i dziecka), które wywołuje odmowa?
UMOWY I WYLICZENIA
Umawianie się z dzieckiem, że po tej bitwie wyłączy grę, a po tamtej bajce Ipada i oczekiwanie, że umowa to strategia w kontekście ekranu ... jest mocno w poprzek wiedzy o rozwoju dziecka. Jak się umawiać z sensem?
LIMIT TO NIE WSZYSTKO
Jak wspierać dziecko w regulacji emocji, jeśli dotychczas pomagało sobie ekranem (np. po powrocie ze szkoły) * nagranie dodatkowe
KIEDY ZACHOWANIE STAJE SIĘ OBJAWEM
Co to znaczy, że dziecko ma problem z ekranem, kiedy się niepokoić, na co zwrócić uwagę? * nagranie dodatkowe
KUPUJĘ DOSTĘP DO NAGRANIA WEBIANRU

Co zawiera webinar?

Nagranie webinaru
Dostęp do nagrania przez rok
Certyfikat potwierdzający udział w webinarze

Dlaczego warto mieć ten webinar?

BO WARTO ZŁAPAĆ BALANS
Kiedy z jednej strony słyszysz, że dzieci to cyfrowi tubylcy, a ogarnianie technologii to priorytetowa kompetencja i bez ekranu Twoje dziecko będzie odrzucone w grupie rówieśniczej. A z drugiej strony czytasz poważne wypowiedzi ekspertów, które wskazują szkody jakie ten ekran wyrządza w obszarze kompetencji społecznych i budowania bliskich relacji.
Bo zakazami niczego nie zmienisz.
Regulując dostęp do ekranu zakazami i umowami dryfujesz od konfliktu do konfliktu, od rozczarowania niedotrzymaną obietnicą do impulsywnego zakazu oglądania czegokolwiek do ... machnięcia ręką na temat. I w takich cyklach toczy się rodzinny wątek aktywności ekranowych. To nic nie zmienia, nie daje Ci wglądu w potrzeby jakie dziecko zaspokaja ekranem, dziecku nie daje żadnych narzędzi do zaspokajania tych potrzeb inaczej.
KUPUJĘ DOSTĘP DO NAGRANIA WEBIANRU

Co mówią uczestnicy p o p r z e d n i e j edycji webinaru?

Opinie zamieszczone poniżej pochodzą od klientów, którzy faktycznie korzystali z moich produktów lub usług. Opinie są gromadzone, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii, obowiązującym na tej stronie.
Agnieszka Kawecka
mama Filipa

Webinar nie pokazuje tylko  "czubka góry lodowej" czyli jak walczyć z ilością czasu spędzanego przed ekranem ale pozwala zastanowić się nad przyczynami, co na dłuższą metę gwarantuje bardziej świadome podejście. Osobiście uważam, że i wielu dorosłym przydałoby się takie zatrzymanie i zastanowienie nad własną "relacją" z elektroniką. Pani Agnieszka, jak zwykle, w najwyższej formie. Niezmiennie zadziwia mnie lekkość z jaką prezentuje ważne i trudne tematy. Wartość merytoryczna, kompleksowe podejście oraz forma przekazu sprawiają, że ten materiał to dla mnie niezbędnik, do którego będę wracać oraz polecać.

Emilia Szymczak
pedagog, mama Marysi i Mikołaja

Wzięłam udział w webinarze jako pedagog ale też i rodzic dwójki dzieci. Podczas niezwykle ciekawego webinaru, Pani Agnieszka w  sposób zwięzły i konkretny rozwiązała wszelkie moje wątpliwości i niepokoje. Wiem, jakie błędy popełniałam i co powinnam zrobić żeby lepiej poznać potrzeby, które moje dzieci zaspokajają przed ekranem. Dostałam mnóstwo wskazówek, polecam webinar wszystkim rodzicom .

Agnieszka Misiak Psycholog i Psychoterapeuta

Nazywam się Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach. Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Wspieram szkoły i nauczycieli szukając możliwości dialogu i odbudowania relacji z uczniami, z którymi dorośli zgubili nić porozumienia.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
Najczęściej zadawane pytanie

Jak otrzymam dostęp do spotkania na żywo?

Dzień przed webinarem przyjdzie otrzymasz link dostępu mailem.

Jak otrzymam dostęp do nagrania?

Po zakupie webinaru otrzymasz dostęp do własnego konta na mojej platformie edukacyjnej. Na wirtualnej półce będzie czekało na Ciebie nagranie. Nagranie możesz oglądać przez rok.

Dla kogo jest webinar?

Dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi.
KUPUJĘ DOSTĘP DO NAGRANIA WEBIANRU

WEBINAR DLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW

DZIECKO PRZED EKRANEM

PAKIET STANDARD
CENA:
129 zł
99 zł
Dostęp do spotkania na żywo
Roczny dostęp do nagrania
Certyfikat uczestnictwa
KUPUJĘ PAKIET STNADARD
PAKIET PREMIUM
CENA:
199 zł
159 zł
Wszystko co w pakiecie STANDARD +
BONUSOWE WIDEO "Jak pomóc dziecku regulować emocje, żeby nie musiało odcinać ich ekranem?"
KUPUJĘ PAKIET PREMIUM!
PAKIET TOP
CENA:
299 zł
239 zł
Wszystko co w pakiecie PREMIUM plus
BONUSOWE WIDEO "Kiedy zachowanie dziecka staje się objawem. Co powinno Cię zaniepokoić w kontekście ekranu?"
BONUSOWE WIDEO "Wszyscy koledzy grają codziennie!" Jak wspierać dziecko i siebie... w codziennych rozmowach o ekranie"
KUPUJĘ PAKIET TOP!
check-square-oshopping-cartfacebook-squareenvelopeangle-double-upyoutube-playinstagramlong-arrow-down