NAGRANIE WEBINARU

KŁOPOTY Z EMOCJAMI I Z ZACHOWANIEM W SZKOLE

Kiedy dziecko przeszkadza na lekcji, zagaduje innych, a 45 minut w ławce jest prawdziwym wyzwaniem
Kiedy dziecko doświadcza dużych emocji na lekcji.
Jeśli próbowałeś już wszystkiego, żeby pomóc dziecku, czujesz się bezradny, a pewien jesteś tylko tego, że punkty ujemne nie działają.
Chcesz wiedzieć jak rozmawiać o szkole, żeby wyjść z błędnego koła pretensji, oskarżeń i rozliczania zachowania.
Chcesz kupić dostęp grupowy dla pracowników placówki oświatowej? 
Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

TEN WEBINAR JEST DLA CIEBIE JEŚLI

Jesteś rodzicem dziecka, które ma kłopoty z  zachowaniem na lekcji, przeszkadza sobie i innym, a 45 minut w ławce jest dla niego wyzwaniem. Twoje dziecko reaguje na szkolno - rówieśnicze wyzwania dużymi emocjami i coraz bardziej zaczyna myśleć o sobie, że 'jest niegrzeczne'. Szukasz praktycznych rozwiązań i strategii, bo wiesz już, że kary i poważne rozmowy nie dają dziecku narzędzi do wprowadzenia zmiany. Czujesz się często bezradny i widzisz,  że kłopoty w szkole mają wpływ na Twoją relację z dzieckiem.

Widzisz, że Twojemu dziecku jest teraz szczególnie trudno, nauczanie zdalne na zmianę ze stacjonarnym, powoduje że dziecko wypada z rytmu, z wdrożonego i oswojonego systemu zasad.

Jesteś nauczycielem, który szuka narzędzi wspierających dziecko w radzeniu sobie z trudnościami stojącymi za zachowaniem. Masz gotowość do sprawdzenia pomysłów, które opierają się na dobrej relacji z dzieckiem i chcesz wiedzieć jak o nią dbać, szczególnie w obliczu wyzwania jakim jest wymagający uczeń.

POZNAJ STRATEGIE UMOŻLWIAJĄCE DZIECKU WPROWADZENIE ZMIANY

CO ZNAJDZIESZ W WEBINARZE?

PRZESZKADZANIE NA LEKCJI
Proste i skuteczne strategie wspierające radzenie sobie z nadruchliwością, która manifestuje się nie tylko wstawaniem ale również odwracaniem się, zagadywaniem, bujaniem na krześle.
KRYZYSY I DUŻE EMOCJE
Pomysły na monitorowanie narastającego napięcia, które umożliwiają wczesną reakcję. Jak tworzyć przestrzeń na rozładowanie napięcia.
JAK BUDOWAC DIALOG ZE SZKOŁĄ
Jak wyjść z roli odbiorcy informacji dotyczących trudnego zachowania dziecka i współtworzyć program wsparcia.
BYĆ RODZICEM DZIECKA Z KŁOPOTAMI W SZKOLE
Jak widzisz i oceniasz siebie w roli rodzica i jak to wpływa na wsparcie jakie oferujesz dziecku.
ROZMOWA Z DZIECKIEM O WYDARZENIACH W SZKOLE
Jak przestać rozliczać z uwag i przestać być 'asystentem nauczyciela'. Jak rozmawiać o tym co wydarzyło się w szkole dbając o relacje.
JAK ZACHĘCIĆ DZIECKO DO TESTOWANIA NOWYCH ROZWIĄZAŃ
Od tego jak przedstawisz dziecku plan działania, zależy często jego zaangażowanie w realizację. Warto wiedzieć jak zrobić to dobrze.
Kupuję dostęp do webinaru!

CO OTRZYMUJESZ KUPUJĄC DOSTĘP DO WEBINARU?

Webinar 1,5h pomysłów i rozwiązań
Certyfikat + roczny dostęp do nagrania

Dlaczego warto dołączyć do webinaru?

NARZĘDZIA I STRATEGIE
Każdego dnia dziecko wstaje z nadzieją, że dziś będzie inaczej, że nie będzie uwagi i wszyscy będą z niego zadowoleni, że da sobie radę z emocjami. Ale zmiana może zajść tylko, kiedy wdrożymy strategie wspierające dziecko w radzeniu sobie z trudnościami. Kiedy za 'niegrzecznym' zachowaniem zobaczymy trudności. Na webinarze podzielę się z Tobą sprawdzonymi rozwiązaniami.
RELACJA Z DZIECKIEM, KTÓREMU JEST TRUDNO W SZKOLE
Wiem, że bywa Wam trudno, kiedy sytuacja widziana oczami dziecka różni się od perspektywy nauczyciela. Kiedy próbujesz być przy dziecku w obliczu jego trudności i porażek, szukasz pomysłu jak je omawiać żeby nie uruchamiać zawstydzenia, poczucia winy i wyjść z błędnego koła obietnic poprawy. Powiem jak wspierać dbając o relacje.
Kupuję dostęp do webinaru!
Agnieszka Cuper
nauczyciel

Pani Agnieszka ma ten niezwykły talent, że potrafi o poważnych kwestiach mówić w przystępny sposób i z humorem . Słuchałam z zaciekawieniem przez półtorej godziny – już to jest recenzją. Wyszłam z nowymi narzędziami do pracy w rękach i z nowym spojrzeniem, z większą uważnością. Polecam każdemu, kto choć raz pomyślał o dziecku, że jest trudne.

Beata Szymczak
mama oraz pedagog

W webinarze poruszone są wszystkie ważne kwestie począwszy od zadbania o siebie i własne emocje, poprzez współpracę ze szkołą, a skończywszy na szukaniu rozwiązań szytych na miarę dziecka. Znajdziecie tutaj min wskazówki jak rozmawiać z dzieckiem, jak wspólnie z nim poszukiwać tego, co je będzie wspierać w konkretnych sytuacjach, jak proponować mu rozwiązania. Wszystko po to, żeby pomoc dziecku dbając jednocześnie o relację z nim. Gorąco polecam.

Eliza Świątczak
mama oraz psycholog

Webinar jest pełen praktycznej wiedzy i wskazówek, z których możemy skorzystać „od zaraz”. Dodatkowym atutem jest uniwersalność kursu, dzięki której zarówno rodzic, specjalista, jak i nauczyciel, może zdobyć informacje cenne ze swojego punktu widzenia. Dziękuję za inne spojrzenie, otworzenie oczu na to, co naprawdę istotne oraz za konkrety.

Agnieszka Misiak Psycholog i Psychoterapeuta

Nazywam się Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach. Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Wspieram szkoły i nauczycieli szukając możliwości dialogu i odbudowania relacji z uczniami, z którymi dorośli zgubili nić porozumienia.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
Najczęściej zadawane pytanie

Jak skorzystasz z webinaru 'na żywo' i rocznego dostępu do nagrania webinaru?

24 h przed webinarem wyślę Ci mailem indywidualny link dostępu, z którego logujesz się tylko Ty, webinar na żywo odbędzie się na platformie CLickMeeting.17 listopada o 21.00 klikasz w link i dołączasz do webinaru. Nie musisz nic instalować. Zarezerwuj 1,5 h (+ parę minut :) W momencie wykupienia dostępu do webinaru zostaje utworzone dla Ciebie konto na mojej platformie edukacyjnej kursyonline.agnieszkamisiak.pl Logujesz się i 19 listopada otrzymujesz roczny dostęp do nagrania webinaru. Na zamieszczenie nagrania mam 48 h od momentu edycji 'na żywo'.

Jak skorzystasz z dodatkowych bonusowych nagrań wideo?

Otrzymasz do nich dostęp 19.11.2020, znajdziesz je na platformie, na swoim koncie.

Dla kogo jest webinar? Czy można otrzymać zaświadczenie?

Dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi. Tak, każdy kto obejrzy webinar na platformie może otrzymać zaświadczenie
Kupuję dostęp do webinaru!

NAGRANIE WEBINARU

KŁOPOTY Z EMOCJAMI I Z ZACHOWANIEM W SZKOLE

PAKIET STANDARD
CENA:
129 zł
Nagranie webinaru
Roczny dostęp do nagrania
KUPUJĘ PAKIET STANDARD
PAKIET PREMIUM
CENA:
199 zł
Wszystko co w pakiecie standard +
Bonusowe wideo 'Jak wspierać dziecko w wychodzeniu z etykiety 'niegrzecznego?'
Bonusowe wideo 'Jak wspierać dziecko, które ma kłopoty w relacjach z rówieśnikami'?
KUPUJĘ PAKIET PREMIUM
PAKIET INDYWIDUALNY
CENA:
PAKIET INDYWIDUALNY
WYPRZEDANE

WYPRZEDANE
check-square-oshopping-cartfacebook-squareenvelopeangle-double-upyoutube-playinstagramlong-arrow-down