NAGRANIE WEBINARU

KŁOPOTY Z EMOCJAMI I Z ZACHOWANIEM W SZKOLE

Kiedy dziecko przeszkadza na lekcji, zagaduje innych, a 45 minut w ławce jest prawdziwym wyzwaniem
Kiedy dziecko doświadcza dużych emocji na lekcji, nie radzi sobie z porażką.
Jeśli próbowałeś już wszystkiego, żeby pomóc dziecku, czujesz się bezradny, a pewien jesteś tylko tego, że punkty ujemne nie działają.
Chcesz wiedzieć jak rozmawiać o szkole, żeby wyjść z błędnego koła pretensji, oskarżeń i rozliczania zachowania.
Chcesz kupić dostęp grupowy dla pracowników placówki oświatowej? 
Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

TEN WEBINAR JEST DLA CIEBIE JEŚLI

Jesteś rodzicem dziecka, które ma kłopoty z regulacją emocji w szkole, co przekłada się na jego zachowaniem na lekcji. Jeśli Twoje dziecko przeszkadza sobie i innym, a 45 minut w ławce jest dla niego wyzwaniem. Reaguje na szkolno - rówieśnicze wyzwania dużymi emocjami i coraz bardziej zaczyna myśleć o sobie, że 'jest niegrzeczne'. Szukasz praktycznych rozwiązań i strategii, bo wiesz już, że kary i poważne rozmowy nie dają dziecku narzędzi do wprowadzenia zmiany. Czujesz się często bezradny i widzisz,  że kłopoty w szkole mają wpływ na Twoją relację z dzieckiem.

POZNAJ STRATEGIE UMOŻLWIAJĄCE DZIECKU WPROWADZENIE ZMIANY

CO ZNAJDZIESZ W WEBINARZE?

PRZESZKADZANIE NA LEKCJI
Proste i skuteczne strategie wspierające radzenie sobie z nadruchliwością, która manifestuje się nie tylko wstawaniem ale również odwracaniem się, zagadywaniem, bujaniem na krześle.
KRYZYSY I DUŻE EMOCJE
Pomysły na monitorowanie narastających emocji i na rozładowanie ich zanim dojdzie do wybuchu lub eskalacji frustracji.
JAK BUDOWAC DIALOG ZE SZKOŁĄ
Jak wyjść z roli odbiorcy informacji dotyczących trudnego zachowania dziecka i zacząć tworzyć system wsparcia.
BYĆ RODZICEM DZIECKA Z KŁOPOTAMI W SZKOLE
Musisz umieć zaglądać za podszewkę tego co dzieje się w szkole i wspierać dziecku w rozumieniu jego trudności oraz w poukładaniu trudnej sytuacji. Żeby to zrobić najpierw warto zaopiekować swoje zasoby i przekonania.
ROZMOWA Z DZIECKIEM O WYDARZENIACH W SZKOLE
Jak przestać rozliczać z uwag i przestać być 'asystentem nauczyciela'. Jak rozmawiać o tym co wydarzyło się w szkole, tak żeby zadbać o poczucie własnej wartości dziecka.
JAK ZACHĘCIĆ DZIECKO DO PRACY NAD REGULACJĄ EMOCJI?
Od tego jak przedstawisz dziecku pomysł, zależy często jego zaangażowanie w realizację. Warto wiedzieć jak zrobić to dobrze (inaczej niż "Dosyć tego, zobacz jakie masz oceny. Od jutra zabieram się za ciebie na serio")
Kupuję dostęp do webinaru!

CO OTRZYMUJESZ KUPUJĄC DOSTĘP DO WEBINARU?

Webinar 1,5h pomysłów i rozwiązań
Certyfikat + roczny dostęp do nagrania

Dlaczego warto kupić nagranie webinaru?

NARZĘDZIA I STRATEGIE
Każdego dnia dziecko wstaje z nadzieją, że dziś będzie inaczej, że nie będzie uwagi i wszyscy będą z niego zadowoleni, że da sobie radę z emocjami. Da radę zrobić notatkę i zapisać pracę domową. Ale zmiana może zajść tylko, kiedy wdrożymy strategie wspierające dziecko w radzeniu sobie z trudnościami. Kiedy za 'niegrzecznym' zachowaniem zobaczymy trudności.
RELACJA Z DZIECKIEM, KTÓREMU JEST TRUDNO W SZKOLE
Wiem, że bywa Wam trudno, kiedy sytuacja widziana oczami dziecka różni się od perspektywy nauczyciela. Kiedy próbujesz być przy dziecku w obliczu jego trudności i porażek, szukasz pomysłu jak je omawiać żeby nie uruchamiać zawstydzenia, poczucia winy i wyjść z błędnego koła obietnic poprawy. Powiem jak wspierać dziecko we wprowadzaniu zmian.
Kupuję dostęp do webinaru!

Poznaj opinie widzów webinaru

Opinie zamieszczone poniżej pochodzą od klientów, którzy faktycznie korzystali z moich produktów lub usług. Opinie są gromadzone, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii, obowiązującym na tej stronie.
Agnieszka Cuper
nauczyciel

Pani Agnieszka ma ten niezwykły talent, że potrafi o poważnych kwestiach mówić w przystępny sposób i z humorem . Słuchałam z zaciekawieniem przez półtorej godziny – już to jest recenzją. Wyszłam z nowymi narzędziami do pracy w rękach i z nowym spojrzeniem, z większą uważnością. Polecam każdemu, kto choć raz pomyślał o dziecku, że jest trudne.

Beata Szymczak
mama oraz pedagog

W webinarze poruszone są wszystkie ważne kwestie począwszy od zadbania o siebie i własne emocje, poprzez współpracę ze szkołą, a skończywszy na szukaniu rozwiązań szytych na miarę dziecka. Znajdziecie tutaj min wskazówki jak rozmawiać z dzieckiem, jak wspólnie z nim poszukiwać tego, co je będzie wspierać w konkretnych sytuacjach, jak proponować mu rozwiązania. Wszystko po to, żeby pomoc dziecku dbając jednocześnie o relację z nim. Gorąco polecam.

Eliza Świątczak
mama oraz psycholog

Webinar jest pełen praktycznej wiedzy i wskazówek, z których możemy skorzystać „od zaraz”. Dodatkowym atutem jest uniwersalność kursu, dzięki której zarówno rodzic, specjalista, jak i nauczyciel, może zdobyć informacje cenne ze swojego punktu widzenia. Dziękuję za inne spojrzenie, otworzenie oczu na to, co naprawdę istotne oraz za konkrety.

Agnieszka Misiak Psycholog i Psychoterapeuta

Nazywam się Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach. Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Wspieram szkoły i nauczycieli szukając możliwości dialogu i odbudowania relacji z uczniami, z którymi dorośli zgubili nić porozumienia.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
Najczęściej zadawane pytanie

Jak skorzystasz z rocznego dostępu do nagrania webinaru?

W momencie wykupienia dostępu do webinaru zostaje utworzone dla Ciebie konto na mojej platformie edukacyjnej kursyonline.agnieszkamisiak.pl Logujesz się i otrzymujesz roczny dostęp do nagrania webinaru. Login to Twój adres mailowy. Hasło otrzymałeś w mailu jeśli go nie masz, wystarczy, że klikniesz w zakłądkę 'nie pamiętam hasła'

Jak skorzystasz z dodatkowych bonusowych nagrań wideo?

Otrzymasz do nich dostęp 19.11.2020, znajdziesz je na platformie, na swoim koncie.

Dla kogo jest webinar? Czy można otrzymać zaświadczenie?

Dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi. Tak, każdy kto obejrzy webinar na platformie może otrzymać zaświadczenie
Kupuję dostęp do webinaru!

NAGRANIE WEBINARU

KŁOPOTY Z EMOCJAMI I Z ZACHOWANIEM W SZKOLE

PAKIET STANDARD
CENA:
159 zł
Nagranie webinaru (2 h)
Roczny dostęp do nagrania
Bonusowe nagranie "Jak wspierać dziecko w wychodzeniu z etykiety trudnego, niegrzecznego"
KUPUJĘ !
check-square-oshopping-cartfacebook-squareenvelopeangle-double-upyoutube-playinstagramlong-arrow-down