NAGRANIE WEBINARU DLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW

JAK ZACHĘCIĆ DZIECKO DO WSPÓŁPRACY?

Czy masz wrażenie, że Twoje dziecko zazwyczaj mówi NIE albo nie słyszy tego co mówisz albo odpowiada 'zaraz', 'później'?
Czujesz, że zalewa Cię złość i bezradność wywołana brakiem współpracy? Chciałbyś nauczyć się jak bardziej zachęcać dziecko do współpracy a mniej wymagać i żądać?
Chcesz wiedzieć co robić kiedy dziecko nie reaguje na Twoje prośby i polecenia? Jak współpracować żeby dbać o relacje i wyjść z błędnego koła straszenia karą?
Chcesz kupić dostęp grupowy dla pracowników placówki oświatowej? 
Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

TEN WEBINAR JEST DLA CIEBIE

Jeśli zastanawiasz się co zrobić, żeby wyjść z powtarzającego się ciągu awantur o sprzątanie, odrabianie lekcji, wyjście z psem i tysiące innych obowiązków.  Masz dość miotania się między straszeniem karą, proszeniem a odpuszczaniem. Jeśli zalewają Cię wyrzuty sumienia z powodu słów jakie padają i rozmiaru afer wywoływanych ... myciem zębów i sprzątaniem klocków. Ale przede wszystkim jeśli chcesz wprowadzić zmianę, zadbać o relację z dzieckiem i wyjść z roli nadzorcy, który spędza życie na pilnowaniu i egzekwowaniu.

NAUCZ SIĘ ZACHĘCAĆ DZIECKO DO WSPÓŁPRACY.

Co znajdziesz w kursie?

DLACZEGO TWOJE DZIECKO NIE WSPÓŁPRACUJE
Etap rozwoju? Coś się dzieje w relacji z dzieckiem? Niepokojący sygnał? Przyjrzymy się różnym przyczynom
STRATEGIE ZACHĘCAJĄCE DO WSPÓŁPRACY
Co zamiast straszenia karą i okazywania dziecku niezadowolenia. Strategie wspierające współpracę i relacje z dzieckiem.
O TYM JAK ROZUMIEĆ 'NIE' I ODMOWĘ
O tym jak słowo 'nie' jest dziecku potrzebne do rozwoju.
W OKU CYKLONU
Jak reagować kiedy czujesz, że wyjdziesz z siebie słysząc 'zaraz' lub 'nie chcę' Jak radzić sobie ze swoimi emocjami?
ZACZNIJ INACZEJ
Już wiesz, że hasło 'bałagan w pokoju ma być sprzątnięty teraz' wywołuje skok napięcia. Najprawdopodobniej u wszystkich domowników. Dowiedz się jak zaczynać inaczej.
EKSPERCI I DORADZACZE
Ciocia Zosia, siostra Ewa i pani od matematyki doskonale wiedzą, co zrobić żeby Twoje dziecko chodziło jak w zegarku. I zawsze mają cenną poradę. O tym jak radzić sobie z niewspierającym otoczeniem i własnym poczuciem winy.
Kupuję dostęp do nagrania!

KUPUJĄC NAGRANIE WEBINARU OTRZYMUJESZ

Roczny dostęp do nagrania
Bonusowe wideo z odpowiedziami na pytania uczestników
1,5 h nagrania, a w nim narzędziownik z pomysłami jak zachęcać do współpracy

Dlaczego warto zainwestować w ten webinar?

Wprowadzisz zmianę.
Podczas webinaru omawiam różne możliwości i rozwiązania, którym wspieram rodziców podczas konsultacji - dostaniesz sprawdzone pomysły. Zaczniesz testować nowe strategie i sprawdzać (razem z dzieckiem), która jest dla Was wspierająca. Wyjdziesz z punktu, w którym uważasz, że do wyboru masz dwie opcje: wyegzekwować coś karą lub odpuścić.
ZACZNIESZ WSPIERAĆ RELACJĘ
Dbanie o równowagę między wymaganiami wobec dziecka a jego potrzebą autonomii to sposób na wspieranie relacji. Podczas webinaru pokażę co w codziennej komunikacji z dzieckiem pozwala na zachowanie proporcji między Twoim 'trzeba' a 'nie chcę' Twojego dziecka.
Kupuję dostęp do nagrania!

OPINIE UCZESTNIKÓW

Joanna Krakowiak
mama i nauczyciel wychowania przedszkolnego

Rekomenduję i polecam webinar 'Kiedy dziecko nie współpracuje'. Moc wiedzy i praktyki!  Celne i obrazowe przykłady z życia. Ogrom wskazówek. Wszystko przekazane jasno, czytelnie i energetycznie. To czwarty mój webinar u Pani Agnieszki. Skorzystam pewnie jeszcze nie raz. Dziękuję!

Katarzyna Galin
nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopeda

"Kiedy dziecko nie współpracuje" to kolejny webinar Pani Agnieszki, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Inaczej spojrzałam na uczucia i emocje dziecka, które odzwierciedlają jego zachowanie. Uświadomiłam sobie jak często automatycznie i stereotypowo reaguję w sytuacji braku chęci współpracy. Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w obrazowy sposób - dzięki temu wiele poruszanych sytuacji pamiętam do dziś, siedzą mi z tyłu głowy, zmuszają do refleksji i nieraz mobilizują w codziennych sytuacjach 🙂. Cieszę się, że tutaj  trafiłam!

Ewelina Łubińska
mama przedszkolaka i ucznia

Wzięłam udział w webinarze „Kiedy dziecko nie współpracuje”- jestem mamą dwójki dzieci 3 lata i 9 lat, które notorycznie mówią „nie”. Z webinaru dowiedziałam się co mam robić i dlaczego tak, a nie inaczej. Wszystko przystępnie i zwięźle wytłumaczone.  Polecam wszystkim rodzicom, którzy są w błędnym kole ze słowem „nie”- webinar przekierował moje myślenie na inne tory-  inaczej zapatruję się na słowo „nie” w ustach moich dzieci.

Agnieszka Misiak Bio

Nazywam się Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach. Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Wspieram szkoły i nauczycieli szukając możliwości dialogu i odbudowania relacji z uczniami, z którymi dorośli zgubili nić porozumienia.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
Najczęściej zadawane pytanie

Jak skorzystasz z rocznego dostępu do nagrania webinaru?

Na Twoim koncie, które zostaje w momencie zakupu, automatycznie założone na mojej platformie, pojawi się nagranie webinaru. Otrzymujesz dostęp na rok, oglądasz ile razy chcesz. Nagranie pojawi się 3.10.2020

Dla kogo jest webinar?

Dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi.

Czy można otrzymać zaświadczenie o ukończeniu webinaru?

Kiedy ponownie obejrzysz webinar - na swoim koncie, na mojej platformie, do której otrzymasz dostęp - wygenerujesz samodzielnie certyfikat.
Kupuję dostęp do nagrania!

NAGRANIE WEBINARU DLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW

JAK ZACHĘCIĆ DZIECKO DO WSPÓŁPRACY?

CENA:
99 zł
Nagranie webinaru + roczny dostęp do nagrania
Wideo z odpowiedziami na pytania uczestników
Gwarancja pakietu praktycznych rozwiązań i ciekawie spędzonych 90 minut.
Kupuję dostęp do nagrania!
check-square-oshopping-cartfacebook-squareenvelopeangle-double-upyoutube-playinstagramlong-arrow-down