WEBINAR RDLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW

KIEDY DZIECKO NIE WSPÓŁPRACUJE.
WEBINAR 30.09.202O

Czy masz wrażenie, że Twoje dziecko zazwyczaj mówi NIE albo nie słyszy tego co mówisz albo odpowiada 'zaraz', 'później'?
Czujesz, że zalewa Cię złość i bezradność wywołana brakiem współpracy? Chciałbyś nauczyć się jak bardziej zachęcać dziecko do współpracy a mniej wymagać i żądać?
Chcesz wiedzieć co robić kiedy dziecko nie reaguje na Twoje prośby i polecenia? Jak współpracować żeby dbać o relacje i wyjść z błędnego koła straszenia karą?
Chcesz kupić dostęp grupowy dla pracowników placówki oświatowej? 
Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

TEN WEBINAR JEST DLA CIEBIE

Jeśli zastanawiasz się co zrobić, żeby wyjść z powtarzającego się ciągu awantur o sprzątanie, odrabianie lekcji, wyjście z psem i tysiące innych obowiązków.  Masz dość miotania się między straszeniem karą, proszeniem a odpuszczaniem. Jeśli zalewają Cię wyrzuty sumienia z powodu słów jakie padają i rozmiaru afer wywoływanych ... myciem zębów i sprzątaniem klocków. Ale przede wszystkim jeśli chcesz wprowadzić zmianę, zadbać o relację z dzieckiem i wyjść z roli nadzorcy, który spędza życie na pilnowaniu i egzekwowaniu. Zapraszam Cię 30 września o 21.00.

Nie musisz być na żywo - otrzymasz roczny dostęp do nagrania. Możesz otrzymać certyfikat ukończenia webinaru.

NAUCZ SIĘ ZACHĘCAĆ DZIECKO DO WSPÓŁPRACY.

Co znajdziesz w kursie?

DLACZEGO TWOJE DZIECKO NIE WSPÓŁPRACUJE
Etap rozwoju? Coś się dzieje w relacji z dzieckiem? Niepokojący sygnał? Przyjrzymy się różnym przyczynom
STRATEGIE ZACHĘCAJĄCE DO WSPÓŁPRACY
Co zamiast straszenia karą i okazywania dziecku niezadowolenia. Strategie wspierające współpracę i relacje z dzieckiem.
O TYM JAK ROZUMIEĆ 'NIE' I ODMOWĘ
O tym jak słowo 'nie' jest dziecku potrzebne do rozwoju.
W OKU CYKLONU
Jak reagować kiedy czujesz, że wyjdziesz z siebie słysząc 'zaraz' lub 'nie chcę' Jak radzić sobie ze swoimi emocjami?
ZACZNIJ INACZEJ
Już wiesz, że hasło 'bałagan w pokoju ma być sprzątnięty teraz' wywołuje skok napięcia. Najprawdopodobniej u wszystkich domowników. Dowiedz się jak zaczynać inaczej.
EKSPERCI I DORADZACZE
Ciocia Zosia, siostra Ewa i pani od matematyki doskonale wiedzą, co zrobić żeby Twoje dziecko chodziło jak w zegarku. I zawsze mają cenną poradę. O tym jak radzić sobie z niewspierającym otoczeniem i własnym poczuciem winy.
Kupuję dostęp do webnaru

Co zawiera kurs?

Webinar dostęp 'na żywo' + roczny dostęp do nagrania
Wideo z odpowiedziami na pytania uczestników
Gwarancja pakietu praktycznych rozwiązań i ciekawie spędzonych 90 minut.

Dlaczego warto zainwestować w ten webinar?

Wprowadzisz zmianę.
Podczas webinaru omówię różne możliwości i rozwiązania, którym wspieram rodziców podczas konsultacji - dostaniesz sprawdzone pomysły. Zaczniesz testować nowe strategie i sprawdzać (razem z dzieckiem), która jest dla Was wspierająca. Wyjdziesz z punktu, w którym uważasz, że do wyboru masz dwie opcje: wyegzekwować coś karą lub odpuścić.
ZACZNIESZ WSPIERAĆ RELACJĘ
Dbanie o równowagę między wymaganiami wobec dziecka a jego potrzebą autonomii to sposób na wspieranie relacji. Podczas webinaru pokażę co w codziennej komunikacji z dzieckiem pozwala na zachowanie proporcji między Twoim 'trzeba' a 'nie chcę' Twojego dziecka.
Kupuję dostęp do webnaru

Co mówią uczestnicy kursu?

Agnieszka Misiak Bio

Nazywam się Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach. Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami.
Potrafię ciekawie przekazać wiedzę i przyjmuję odpowiedzialność za stworzenie sytuacji ułatwiającej uczestnikom zaangażowanie się. Przeprowadziłam ponad 2000 szkoleń dla specjalistów w całej Polsce.

Wspieram szkoły i nauczycieli prowadząc superwizje i szukając możliwości dialogu i odbudowania relacji z uczniami, z którymi dorośli zgubili nić porozumienia.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
Najczęściej zadawane pytanie

Jak skorzystasz z webinaru 'na żywo' i rocznego dostępu do nagrania webinaru?

W webinarze będziesz uczestniczyć poprzez platformę ClickMeeting. Dzień przed wyznaczoną datą szkolenia otrzymasz swój własny, indywidualny link, który daje dostęp jednej osobie. * Jeśli uczestniczysz używając komputera wybierz przeglądarkę Chrome, Safari lub Firefox, jeśli przez telefon wybierz Chrome lub Safari. Zamknij wszystkie zbędne programy i okna w przeglądarce. Sprawdź czy nie masz wyciszonego dźwięku. Kliknij w otrzymany link i już. Widzimy się. Każdy uczestnik może w trakcie szkolenia zadawać pytania i zgłaszać swoje sytuacje problemowe. NIE MUSISZ UCZESTNICZYĆ 'NA ŻYWO' W ciągu 48 h na Twoim koncie, które zostaje w momencie zakupu, automatycznie założone na mojej platformie, pojawi się nagranie webinaru. Otrzymujesz dostęp na rok, oglądasz ile razy chcesz.

Dla kogo jest webinar?

Dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi.

Czy można otrzymać zaświadczenie o ukończeniu webinaru?

Kiedy ponownie obejrzysz webinar - na swoim koncie, na mojej platformie, do której otrzymasz dostęp - wygenerujesz samodzielnie certyfikat.
Kupuję dostęp do webnaru

WEBINAR RDLA RODZICÓW I SPECJALISTÓW

KIEDY DZIECKO NIE WSPÓŁPRACUJE.
WEBINAR 30.09.202O

CENA:
77 zł
43 zł
Webinar dostęp 'na żywo' + roczny dostęp do nagrania
Wideo z odpowiedziami na pytania uczestników
Gwarancja pakietu praktycznych rozwiązań i ciekawie spędzonych 90 minut.
Kupuję dostęp do webnaru

Tylko w przedsprzedaży 40% rabatu.

check-square-ochevron-rightshopping-cartphonefacebookenvelopeyoutube-playlong-arrow-downScroll Up