KURS ONLINE DLA RODZICÓW

JAK POMÓC DZIECKU W KŁOPOTACH Z KONCENTRACJĄ?

Czy chcesz wyjść poza mało skuteczne komunikaty typu: "skup się", "myśl", "włączysz grę jak skończysz lekcje"?
Masz dość kłótni o naukę i odrabianie lekcji? Martwisz się, że dziecko nie umie się skoncentrować i niechętnie siada do nauki?
Chcesz przywrócić dziecku poczucie skuteczności w roli ucznia? Boisz się jak poradzi sobie później?
Chcesz kupić dostęp grupowy dla pracowników placówki oświatowej? 
Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI

Obowiązki szkolne wiszą nad Twoim dzieckiem jak czarna chmura i zajmują dużo czasu, którego brakuje później na zabawę i bycie razem. Tracisz cierpliwość i nie wiesz co zrobić, żeby pomóc dziecku, które ma kłopot z koncentracją i coraz mniej chętnie się uczy. Martwisz się, że codzienne pilnowanie lekcji bardzo wpływa na Waszą relację. Nie wiesz co zrobić, żeby dziecko bardziej korzystało z lekcji, a mniej zajmowało się przeszkadzaniem sobie i innym.

Praktyczne rozwiązania do wprowadzenia od zaraz!

Co znajdziesz w kursie?

Lekcja 1
Zobacz jakie przyczyny i trudności stoją za kłopotami w koncentracji Twojego dziecka? Jak w trudnych zachowaniach (pokładaniu się na biurku, rozkojarzeniu, "ja teego nie roozumiem", wykonywaniu zadań niestarannie ) zauważyć trudność i konkretną potrzebę do zaopiekowania
Lekcja 2
Co wpływa na koncentrację Twojego dziecka, co ją wspiera. Co warto zaopiekować?
Lekcja 3
Kłopoty z koncentracją to nie tylko obowiązki szkolne. Jak wspierać dziecko w ogarnianiu codziennych obowiązków?
Lekcja 4
Jak zacząć wspierać dziecko w nauce i dbać o relacje? Jak wprowadzić zmianę i wyjść z błędnego koła kłótni o lekcje i naukę?
Lekcja 5
Narzędzia i rozwiązania w obszarze obowiązków szkolnych. Strategie, które Twoje dziecko może codziennie testować i sprawdzać, które wspierają go najskuteczniej.
Lekcja 6
Narzędzia i rozwiązania w obszarze dodatkowych kłopotów: planowania i organizowania
Lekcja 7
Dlaczego wydaje się, że dziecko nie słyszy kiedy do niego mówisz? Jak budować komunikaty i polecenia uwzględniając trudności z koncentracją? Naucz się mówić do dziecka tak, żeby Cię słyszało?
Lekcja 8
Co warto wypracować w szkole? Twoje dziecko nie uważa na lekcji, zajmuje się wszystkim tylko nie notatką? Poznaj strategie wspierające uwagę dziecka podczas lekcji.
2 checklisty
Ułatwiające wprowadzenie zmian.
Kupuję kurs!

Co zawiera kurs?

8 lekcji video - 2 godziny nagrań!
2 checklisty ułatwiające wprowadzanie zmian

Dlaczego warto zainwestować w ten kurs?

Twoje korzyści!
Podczas kursu nauczysz się jak wspierać dziecko w budowaniu poczucia skuteczności w roli ucznia. Wyjdziesz poza powtarzalne schematy "skup się na zadaniu. Poznasz różne możliwości i strategie - wybierzesz te, których potrzebuje Twoje dziecko.
Dlaczego warto?
W kursie dzielę się kilkunastoletnim doświadczeniem psychologa dziecięcego w pomaganiu rodzicom i ich dzieciom, rozwiązaniami, które sprawdziło już wiele rodzin. I wielu czytelników, jestem współautorką książki 'Mam nadpobudliwe dziecko i co dalej' wydanej przez wydawnictwo WSIP. W kursie skorzystasz z mojego warsztatu pracy.
Kupuję kurs!

Co mówią uczestnicy kursu?

Róża Niedek-Krakowiak
Mama ośmioletniej Kaliny, pedagog

W końcu wiem o co chodzi z tą koncentracja dziecka!!!

Zastanawiające jest to jak bardzo dużo złego można zrobić sobie i dziecku z powodu własnej niewiedzy. Kurs ten to must have każdego rodzica. Wiedza konieczna do budowania właściwych relacji z dzieckiem i pomocy dziecku.

Dzięki podziałowi na krótkie ok 20 min lekcje, w przystępny sposób, (po ludzku, nie po 'psychologowemu':)) możemy zgłębić temat i naprawdę konkretne rozwiązania zastosować u siebie. A co ważne do szkolenia mamy dostęp przez rok, więc jak coś nam uleci, możemy powtórzyć.

Bardzo pomocne w zrozumieniu tematu są przykłady, czasem miałam wrażenie, że Agnieszka mówiła o mojej córci. Sposób prowadzenia kursu raczej nikogo nie znudzi, ja pochłonęłam kolejne lekcje, jak dobry serial na Netflixsie. Gorąco polecam, a sama zaczynam w oparciu o zdobytą wiedzę działać u siebie!

Izabela Fedak
Mama ośmioletniego Oskara, nauczycielka

Jestem mamą 8-letniego synka z zaburzeniem koncentracji uwagi.

W kursie nie ma chwili na nudę, gdyż naturalny styl bycia pani Agnieszki, gestykulacja i mnóstwo trafnych przykładów z życia wziętych z przysłowiowym Michałem w roli głównej sprawia, że uczestniczy się w kursie z ciekawością. W wielu przykładach widziałam siebie, utożsamiałam się z nimi – a to dało mi motywację do działania, do zmian, a tym samym do osiągnięcia celu.

W życiu codziennym wykorzystałam już strategię jak nowe narzędzia które wprowadziłam, omówić najpierw z synem. Oraz pomysły jak szukać tego co mu pomaga , co go wspiera przy lekcjach.

 

Agnieszka Stążka - Gawrysiak
mama 3 chłopców, coach kryzysowy

W czasie pandemii, zapewne w związku ze zdalnym nauczaniem, jedno z moich dzieci zaczęło wykazywać objawy deficytu koncentracji uwagi. W tej sytuacji kurs Agnieszki Misiak "Jak wspierać dziecko w kłopotach z koncentracją i zadbać o relacje?" (wersja dla rodziców) spadł mi z nieba. Niby sporo już wiedziałam (jestem raczej świadomą mamą), ale ten kurs dał mi lepszy wgląd w to, jak funkcjonuje takie dziecko i czego potrzebuje. I nie były to ogólniki, lecz masa konkretów: narzędzia, pomysły, przykłady sytuacji z życia wziętych. Nie wiem, jak Agnieszka to robi, że jest w stanie przekazać tyle wiedzy w sposób tak lekki i dowcipny, że na zmianę notowałam i zaśmiewałam się, słuchając jej. Gorąco polecam!

Agnieszka Misiak Bio

Nazywam się Agnieszka Misiak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom i ich rodzicom, z którymi spotykam się na konsultacjach i warsztatach. Wierzę w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, bliskie są mi strategie psychologiczne, które koncentrują się na zrozumieniu potrzeb i emocji stojących za zachowaniem dzieci.

Jestem również trenerką, na szkoleniach dla nauczycieli i psychologów dzielę się praktyczną stroną pracy psychologa, pokazuję rozwiązania i strategie sprawdzone w mojej codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Wspieram szkoły i nauczycieli szukając możliwości dialogu i odbudowania relacji z uczniami, z którymi dorośli zgubili nić porozumienia.

Jestem także współautorką książki ‘Mam nadpobudliwe dziecko i… co dalej’, wydanej przez wydawnictwo WSIP.
Najczęściej zadawane pytanie

Dla kogo jest kurs?

Dla rodziców, którzy chcieliby nauczyć się jak wspierać dziecko w kłopotach z koncentracją, którzy chcieliby, że obowiązki szkolne przestały być czarną chmurą na horyzoncie każdego popołudnia.

Jak będę korzystać z kursu?

Materiały tworzące kurs znajdują się na platformie, utworzysz na nie swoje konto, do którego będziesz się logować i po zalogowaniu zobaczysz spis wszystkich lekcji – klikasz i oglądasz.

Na jak długo otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymasz na rok.
Kupuję kurs!

KURS ONLINE DLA RODZICÓW

JAK POMÓC DZIECKU W KŁOPOTACH Z KONCENTRACJĄ?

CENA:
199 zł
8 lekcji video
2,5 godziny nagrań
2 checklisty ułatwiające wprowadzenie zmian
dostęp do kursu przez 1 rok (oglądasz ile razy chcesz)
gwarancja ciekawie przekazanej wiedzy
Kupuję kurs!
check-square-oshopping-cartfacebook-squareenvelopeangle-double-upyoutube-playinstagramlong-arrow-down