Szkolenie dla Rad Pedagogicznych

"A ja tego pisał nie będę"! Praca z trudnym zachowaniem ucznia na lekcji.

Cena szkolenia:
70 zł
 od osoby.
Szkolenie online na platformie ClickMeeting!
Czas trwania szkolenia:
7 godzin dydaktycznych
Minimalna liczba uczestników:
15 osób
Prowadzący:
Agnieszka Misiak
Kontakt z Organizatorem:
kontakt@agnieszkamisiak.pl
Chcę zamówić szkolenie dla rad pedagogicznych!
.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie skierowane do nauczycieli, wychowawców, pedagogów – osób, które w swojej codziennej pracy spotykają się z dziećmi w placówkach edukacyjnych.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w  umiejętność pracy z trudnym zachowaniem ucznia, jak również w umiejętność zauważania i wyodrębniania deficytów i potrzeb, które za tymi zachowaniami stoją.

Program szkolenia

Program szkolenia

  • Opozycyjność – cecha rozwojowa czy celowe działanie? Jak radzić sobie z odmową wykonania polecenia.
  • Jak rola w grupie wpływa na eskalowanie trudnych zachowań – dobór strategii pracy do miejsca jakie dziecko zajmuje w grupie
  • Zachowania impulsywne i prowokacja słowna ‘Ta lekcja jest beznadziejnie głupia’ – radzenie sobie z konfliktem na forum klasy.
  • Zmiana perspektywy z ‘co można zrobić z uczniem' na ‘co dorosły może zmienić modyfikując swój sposób wyrażania emocji’ i reagowania na zachowanie dziecka.
  • Wybuch złości na lekcji - jak zapobiegać i radzić sobie kiedy jest za późno na zapobieganie
  • Odbudowywanie relacji z uczniem od dawna słabo funkcjonującym w relacji z nauczycielem

 

Informacje techniczne

W szkoleniu będziesz uczestniczyć poprzez platformę ClickMeeting. Dzień przed wyznaczoną datą szkolenia otrzymasz swój własny, indywidualny link, który daje dostęp jednej osobie. * Jeśli uczestniczysz używając komputera wybierz przeglądarkę Chrome, Safari lub Firefox, jeśli przez telefon wybierz Chrome lub Safari. Zamknij wszystkie zbędne programy i okna w przeglądarce. Sprawdź czy nie masz wyciszonego dźwięku. Kliknij w otrzymany link i już. Widzimy się. Każdy uczestnik może w trakcie szkolenia zadawać pytania i zgłaszać swoje sytuacje problemowe.

Statut firmy szkoleniowej SET
envelope-ousercloseclock-omap-markerchevron-downfacebook-squarebarsenvelopeangle-double-upticketyoutube-playinstagrammale