Szkolenia Weekendowe ONLINE

Dogadana klasa. Narzędzia nauczyciela i wychowawcy, które wspierają dobre relacje w klasie

Cena szkolenia:
130zł
Szkolenie online na platformie ClickMeeting
Szkolenie dla:
nauczycieli, pedagogów szkolnych
Data szkolenia:
5 grudnia 2020
Godziny szkolenia:
10:00 - 14.30
Ilość dostępnych miejsc:
6
Prowadzący:
Agnieszka Misiak
Kontakt z Organizatorem:
kontakt@agnieszkamisiak.pl
KUPUJĘ DOSTĘP DO SZKOLENIA
.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest pokazanie uczestnikom poprzez analizę  interwencji podejmowanych przez wychowawcę / nauczyciela, wpływu jaki wywiera na strukturę zespołu klasowego i relacje miedzy dziećmi. Podczas szkolenia pokażę różne narzędzia i rozwiązania, które wspierają proces grupowy i poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego w zespole.

Program szkolenia

  • Rozwiązywanie konfliktów w grupie: jak uczyć dzieci konstruktywnego rozwiązywania sporów, budować ich poczucie skuteczności i... pozycjonować się w roli doradcy a nie sędziego.
  • Psychologiczne aspekty oceniania, które wpływają na proces grupowy i relacje z uczniami.
  • Nowe spojrzenie na kontrakt klasowy: jak uczynić z niego dynamiczne i zindywidualizowane narzędzie wspierające radzenie sobie z problemami w klasie (plus najczęściej popełniane błędy w konstruowaniu kontraktu)
  • Świadome i nieświadome działania nauczyciela, które wzmacniają podział w grupie
  • Analiza struktury zespołu klasowego
  • Trudności i potrzeby jakie mogą kryć się za rolami w grupie
  • Strategie wspierania dzieci osadzonych w trudnych rolach w strukturze klasy (jak pracować z ofiarą w klasie, dzieckiem, które 'jest asystentem nauczyciela')

NIE MUSISZ BYĆ NA ŻYWO. OTRZYMASZ 48 H GODZINNY DOSTĘP DO NAGRANIA .

Agnieszka Misiak Psycholog i Psychoterapeuta

Opinie na temat szkolenia

Aneta Kałamarska
nauczyciel
Jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Energia i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dziękuję, za otwarcie umysłu, oczu i wszystkiego innego na pewne sprawy, które gdzieś w tym całym zamieszaniu się zakurzyły i pogubiły.
Beata Brzezińska
nauczyciel
Pani Agnieszka prowadzi szkolenie, w taki sposób, że chce się słuchać, przytacza przykłady z życia wzięte. W swobodnie prowadzonej narracji, mocno zaakcentowane są stany emocjonalne dziecka i jego sposób myślenia. Zawsze wychodzę bardzo zadowolona z prowadzonych przez Panią Agnieszkę szkoleń

Najczęściej zadawane pytania

CZY OTRZYMAM CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UKOŃCZENIE SZKOLENIA?

Tak. Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe i certyfikat. Po obejrzeniu nagrania szkolenia platforma kursowa uaktywnia zakładkę "Certyfikat" - klikasz i odbierasz imienne zaświadczenie.

INFORMACJE TECHNICZNE - JAK DOŁĄCZĘ DO SZKOLENIA?

W szkoleniu będziesz uczestniczyć poprzez platformę ClickMeeting. Dzień przed wyznaczoną datą szkolenia otrzymasz swój własny, indywidualny link, który daje dostęp jednej osobie.

Jeśli uczestniczysz używając komputera wybierz przeglądarkę Chrome, Safari lub Firefox, jeśli przez telefon wybierz Chrome lub Safari.

Zamknij wszystkie zbędne programy i okna w przeglądarce. Sprawdź czy nie masz wyciszonego dźwięku. Kliknij w otrzymany link i już. Widzimy się. Będziesz mógł zadawać pytania i zgłaszać wątpliwości

CZY PRACOWNIK PLACÓWKI OŚWIATOWEJ, KTÓRY KUPUJE UDZIAŁ W SZKOLENIU, OTRZYMA ZWROT KOSZTÓW?

TAK. Zgodnie z nową ustawą dostawcą szkoleń może być firma szkoleniowa posiadająca akredytację lub statut z wymaganymi zapisami. Otrzymasz fakturę wg schematu nabywca / odbiorca. Statut spełniający wymogi znajdziesz TUTAJ
Regulamin szkoleń weekendowych
envelope-ousercloseclock-omap-markercrosshairscalendarchevron-downfacebook-squarebarsenvelopeangle-double-upticketyoutube-playinstagram