Szkolenia Weekendowe ONLINE
na platformie ClickMeeting

Dogadana klasa. Narzędzia nauczyciela i wychowawcy, które wspierają dobre relacje w klasie

Cena szkolenia:
130zł
Szkolenie online na platformie ClickMeeting
Szkolenie dla:
nauczycieli, wychowawców i pedagogów szkolnych
Data szkolenia:
21 listopada 2020
Godziny szkolenia:
10:00 - 14.30
Ilość dostępnych miejsc:
22
Prowadzący:
Agnieszka Misiak
Kontakt z Organizatorem:
kontakt@agnieszkamisiak.pl
Kupuję dostęp do szkolenia
.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest pokazanie uczestnikom poprzez analizę  interwencji podejmowanych przez wychowawcę / nauczyciela, wpływu jaki wywiera na strukturę zespołu klasowego i relacje miedzy dziećmi. Podczas szkolenia pokażę różne narzędzia i rozwiązania, które wspierają proces grupowy i poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego w zespole.

Program szkolenia

Większość omawianych technik dotyczy pracy  z grupą w obszarach wymagających od dzieci umiejętności społecznych i trudności jakie przeżywają wszystkie zamknięte grupy (podziały i kłótnie w klasie; odrzucenie, etykietowanie, praca zespołowa, problemy z komunikacją, rywalizacja między dziećmi).

  • Rozwiązywanie konfliktów w grupie: jak uczyć dzieci konstruktywnego rozwiązywania sporów, budować ich poczucie skuteczności i... pozycjonować się w roli doradcy a nie sędziego. Najczęściej popełniane błędy (np. omawianie na godzinie wychowawczej)
  • Nowe spojrzenie na kontrakt klasowy: jak uczynić z niego dynamiczne i zindywidualizowane narzędzie wspierające radzenie sobie z problemami w klasie (plus najczęściej popełniane błędy w konstruowaniu kontraktu)
  • Świadome i nieświadome działania nauczyciela, które wzmacniają podział w grupie
  • Analiza struktury zespołu klasowego

 

Każdy uczestnik otrzymuje oficjalne zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia.

Informacje techniczne

W szkoleniu będziesz uczestniczyć poprzez platformę ClickMeeting. Dzień przed wyznaczoną datą szkolenia otrzymasz swój własny, indywidualny link, który daje dostęp jednej osobie. * Jeśli uczestniczysz używając komputera wybierz przeglądarkę Chrome, Safari lub Firefox, jeśli przez telefon wybierz Chrome lub Safari. Zamknij wszystkie zbędne programy i okna w przeglądarce. Sprawdź czy nie masz wyciszonego dźwięku. Kliknij w otrzymany link i już. Widzimy się. Każdy uczestnik może w trakcie szkolenia zadawać pytania i zgłaszać swoje sytuacje problemowe.

WAŻNE. Czy pracownik placówki oświatowej, który kupuje udział w moim szkoleniu otrzyma zwrot kosztów?
TAK. Zgodnie z nową ustawą dostawcą szkoleń może być firma szkoleniowa posiadająca akredytację lub statut z wymaganymi zapisami. Otrzymasz frę wg schematu nabywca / odbiorca. Statut spełniający wymogi znajdziesz tutaj

Regulamin szkoleń weekendowych
Zapisz się na newsletter
i pobierz bezpłatny poradnik!
Wsparcie Koncentracji Uwagi Dziecka - Agnieszka Misiak
.
Dołącz do grupy FB
Dziecko z trudnościami emocjonalnymi
Agnieszka Misiak - CYANAgnieszka Misiak - RED
envelope-ousermap-markerchevron-rightcrosshairscalendarphonefacebookenvelopeticketyoutube-playScroll Up